+38-067-701-00-50
відділ обліку

У Вінниці відбувся IV Психологічний форум

Кафедра психології Вінницького інституту Університету "Украіна" вже більше 10 років саме у цей час організовує майстер-класи, тренінги, науково-практичні конференції, фестивалі, тренінги. І це - зовсім не випадково.

23 квітня щороку вся психологічна українська спільнота святкує своє професійне свято – Всеукраїнський день психолога.

З 2018 року кафедра почала проводити щорічний Психологічний форум.
Цей і попередній роки - в онлайн форматі.
Але саме такий формат значно збільшив і розширив географію спікерів та учасників Форуму.
Окрім України - це Ізраїль, США та Швеція.

За чотири роки роботи у Форумі загалом взяло участь більше 1000 учасників.
Ми працювали більш ніж з 30 спікерами та тренерами – провідними фахівцями, практиками і науковцями в сфері психології, психотерапії та суміжних наук.

Сьогодні Форум розпочався з круглого столу «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПСИХОТЕРАПІЇ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ», в якому спікерами виступають 4 доктори та 2 кандидати психологічних наук: Оксана Шпортун, Inna Chukhriy, Тамара Хомуленко, Карина Кузнецова (Фоменко), Алла Кондратюк та наша Inna Kotyk з Сієтлу (США).
Захід модерує наша декан, кандидат психологічних наук, доцент Victoria Naichuk.
Допомагають Нина Лесниченко, Вікторія Яремчук

Канал Психологічного форуму в YOUTUBE

Сторінка Вінницького інституту Університету "Украіна" в мережі FaceBook

Ну, а в кого виникне нестримне бажання стати психологом, ми чекаємо на вас: телефон приймальній комісії 096-389-12-72.

Тим більше, що в нас є бюджетні місця на магістратуру спеціальності «Психологія» для осіб віком 45+.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут