Група: Новини освіти

Тренінг «Правові механізми захисту прав людини» в КІРоЛ

18 квітня 2018 року до студентів Кіровоградського інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» завітали заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Олег Потьомкін і головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина для проведення тренінгу на тему «Правові механізми захисту прав людини».

Серед питань, які обговорювалися, були такі: правоосвітницький проект «Я маю право», питання щодо укладення та розірвання шлюбу, народження дитини, функціонування Європейського суду з прав людини, порядок звернення громадян України до суду, статистичні дані щодо цих звернень, вирішення судових питань за останні три роки.

Учасники тренінгу дізналися про захист інтересів держави в Європейському суді з прав людини, про пенсійну реформу, а також про право кожної людини на вільний вибір захисника та на справедливість судового розгляду його справи.

Підрозділ: Центральноукраїнський інститут розвитку людини