Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Новини інклюзії

ТИ МОЖЕШ!

Так називається проект, який пів року тому до України з Азербайджану привезла активна громадська діячка з Баку Фаріда Аскарзаде й організувала першу зустріч у стінах Університету "Україна".

YOU CAN – це серія виступів успішних людей, яким для досягнення своєї мрії, довелося долати життєві перепони, такі як фізична обмеженість, проблеми зі здоров'ям, побутове насильство, шкідливі звички та ін. You Can у даний час функціонує як соціальна платформа. Реалізацію проекту в Києві взяв на себе Університет «Україна».

16 жовтня в межах проекту «You can» своєю історію про те, як не здатись після важкої травми та здійснити свої мрії, зі студентами Університету "Україна" поділилась чарівна Оксана Кононець.

Оксана, не зважаючи на важку травму хребта, через що змушена вже понад шість років пересуватись у візку, стала успішною моделлю, володаркою титулу «Міс Краса без обмежень - 2016», фіналісткою і володаркою титулу «Міс Індивідуальність» першого світового конкурсу краси «Мiss Wheelchair World 2017» та засновницею і директоркою Благодійного Фонду «Нескорені».

Організатором заходу виступили Університет «Україна» за підтримки «HUMAN Foudation».


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин