+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Новини інклюзії

Свято інклюзії у Львові

Минулими вихідними Центр соціальної інклюзії та робоча група викладачів Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» взяли участь у святі інклюзії, яке відбулося у м. Львів.

Важливим месенджем заходу була позиція, що ІНКЛЮЗІЯ – це не лише про людей з інвалідністю, а про суспільство рівного доступу до можливостей і може стосуватися будь-якої дискримінованої групи людей. Зокрема до студентів з особливими освітніми потребами належать індивіди, які опинились у складній життєві ситуації, особи з порушеннями здоров’я, студенти зрілого віку, військові, вагітні, представники меншин.

Особливо актуальною стала тематика панельної дискусії – «Веб-доступність. Інклюзія в IT», де порушувались питання інноваційного програмного забезпечення, яке можна використовувати студентам з особливим освітніми потребами у процесі роботи в модульному середовищі, тестування веб-ресурсів на доступність для людей з інвалідністю. Приємно зазначити, що учасниками заходу були успішні представники незрячої спільноти України, які просуваються на шляху до українізації програмного забезпечення для незрячих.

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій