+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Новини освіти

Студенти кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання розмірковували на шерінгу про складний багатоякісний фрагмент нашої реальності – життя людини

Поняття життя широко використовується в різних науках і в філософії. Пізнання різних сторін життя здійснюється цілим комплексом наук, починаючи з фізики, хімії та закінчуючи соціогуманними науками.

Великий австрійський психолог, філософ Віктор Франкл відзначив у своїй книзі «Сказати життю «Так», що «життя – це відповідальність за знайдення правильних вирішень виниклих проблем і виконання завдань, які воно повсякчас ставить перед людиною».

Так, життя – це велике чисте полотно. Кожен день – нова фарба. Кожна мить – відтінок. Кожна хвилина – рух. Життя – це подорож. Кожна людина сама вибирає дорогу. Форма шерінгу дала можливість студентам розкрити цікаву програму на тему «Життя – прекрасне, але зроби його кращим».

Вступна частина заходу у віршованій формі розкрила розмаїту траєкторію людського життя. Студенти обмінялися своїми думками про те, як жити треба, щоб кожен день надихав і був кращим, як повернути собі радість життя та ін.

Прикрасила розповіді студентів поетична сторінка, у форматі якої звучали вірші відомих українських поетів В. Крищенка, В. Іващенка про життя як «найбільше диво». Повчальна була притча «Чорна кава» про сенс життя у виконанні студентів групи 41 ФРз (Бабенко В., Сіренко О.) та «Святий обов’язок» у виконанні студентів (гр. 21 СО Савченко Ю., Даниленко В.), гр. 41 ФРз (Синиця В., Дробишева Г.).

Астрологічне цікаве повідомлення зробила Кравченко Ю. (гр. 41 ФРз).

Завершився захід проголошенням Законів життя. Бо зміст життя – в головному розумінні Законів світобудови і їх виконання.

Життя – безцінний дар. Цінуйте і бережіть його!

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права