+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Новини інклюзії

Стратегічна сесія з питань розвитку інклюзивної освіти в Україні

Майже 100 фахівців, які вже мають досвід упровадження інклюзії в Україні, сьогодні увесь день напрацьовували проект стратегічного плану розвитку інклюзивної освіти в Україні.

Цей документ має стати платформою як для внутрішньої консолідації зусиль і підтримки з боку зацікавлених сторін в Україні, так і зовнішньої – міжнародна допомога з розвитку освітньої сфери.

Організатор: Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Благодійним фондом Марини Порошенко, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Команда фахівців з інклюзивної освіти Університету "Україна" взяла участь у стратегічній сесії з питань розвитку інклюзивної освіти в Україні (захід пройшов у Mercure Congress Centre).

Майже 100 фахівців, які вже мають досвід упровадження інклюзії в Україні, весь день напрацьовували проект стратегічного плану розвитку інклюзивної освіти в Україні.

Захід проводили: Міністерство освіти і науки України, Міжнародний фонд "Відродження", Благодійний фонд Порошенка. Дякую організаторам цього заходу за таке якісне та конструктивне його проведення.

Низькій уклін активній мамі у справі інклюзивної освіти – Світлані Небесійчук, яка задавала конкретні професійні питання, що цікавлять мам, у яких діти потребують супроводу у школі при навчанні.

Особиста подяка першій Леді Марині Анатоліївні Порошенко. Після її годинного виступу (без прописаних аркушів, із конкретними відповідями на запитання) стало зрозуміло, за чиєю підтримкою масштабно почалися реформи в напрямку інклюзивної освіти в Україні.

Подяка команді з Міністерства освіти та науки України, з якою ми працювали при мозковому штурмі виявлення проблем в інклюзивній освіті, які потрібно вирішити до 1 вересня 2018 року. Да! Ставились такі задачі і пропонувались конкретні дії, які можна вирішити за такий короткий проміжок. Це дуже важкий та не простий шлях, буде багато проблем. І хтось повинен починати. Приємно було мати справу з людьми, які не байдужі до цієї проблематики, розуміють, що робити, та намагаються бачити кінцевий результат поставленої задачі.

Окремий респект за професіоналізм Олександрі Баклановій, яка не тільки динамічно вела весь захід, але влучно і вчасно спрямовувала команди до постановки стратегічних питань та прийняття рішень у сфері інклюзивного навчання!