Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-701-00-50
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Лілія Золотоноша, журналіст університету

УНІВЕРСИТЕТ "УКРАЇНА" – ТВОЯ НАЙДОРОЖЧА "АЛЬМА-МАТЕР"

Тебе обирає доля. І, якщо вона тебе спрямовує на той, обраний тобою заклад вищої освіти, то він стає твоїм життєвим дороговказом на новому етапі становлення і формування тебе  як особистості.

УНІВЕРСИТЕТ "УКРАЇНА" – єдиний в Україні і один із небагатьох в Європі  заклад вищої освіти,[ у якому широко впроваджені інклюзивні технології.

Саме тут розкриваються їхні таланти, здібності, наукові дослідження, реалізуються їхнє наукове сприйняття світу.

У стінах нашого  університету студенти себе почувають комфортно, як вдома. Досвідчені викладачі нестимуть вам світ знань та наукових досягнень протягом років навчання і будуть вам сім’єю.

В університеті діє польська програма, яка забезпечує підготовку студентів, що не пройшли ЗНО.

В усіх навчально-виховних підрозділах університету успішно застосовують освітні інноваційні технології, серед яких ділові ігри, case-study, професійні портфоліо, бізнес-симуляція, імітаційні вправи, ігрове проектування, творчих майстерень, аукціонів, «майстер-класів» із залученням висококваліфікованих фахівців з великим практичним досвідом роботи у певній професійній галузі.

Створено відкрите освітнє середовище за рахунок використання віртуального інформаційного простору та сайту Інтернет-підтримки навчального процесу. Ви зможете навчатись дистанційно у будь-який з будь-якого місця світу.

Наша система дистанційного навчання на платформу MOODLE містить понад 3200 електронних навчальних курсів, та близько 300 відкритих тестових завдань.

В університеті проводиться трансляція відео занять та відеолекцій.

Працює спеціальна програма «Твій шанс», яка дає можливість на основі міжнародних угод паралельно навчатися в Університеті «Україна» та одному з європейських ВНЗ. Для вступу на міжнародну програму не потрібні результати ЗНО.

Наш університет співпрацює з освітніми організаціями інших країн, завдяки цьому можна навчатися на безкоштовних програмах магістерської підготовки в Європі та отримувати стипендію.

Навчання в Університеті "Україна" є базисом можливостей подальшого навчання за кордоном.

…"Кожному із нас було неймовірно важко вже на початку свого довгого шляху по сходинкам життя. Нестерпно терпіти насмішки тільки через те, що ти не схожий на інших. Я часто вночі лежу і думаю, а що б було. якби я не дізнався про Університет "Україна"? Як би тоді склалося моє життя? У Китаї є дуже хороша давня мудрість, вона говорить: "Кожен із нас пов’язаний червоною ниткою з людиною та місцем, із якими тобі судилося зустрічатися...Можливо, щоб пізнати щастя, потрібно було терпіти  і плисти за течією життя?- писав у своєму   есе колишній студент, а нині випускник Горлівської філії Ілля Жейда.

Випускниця Хустівської філії Марина Стільник  Університет "Україна" тепло називає талановитою, високоосвіченою сім’єю: "Я низько вклоняюся перед засновниками цього величного храму знань,перед батьком,який так міцно тримає цю сім"ю , перед тими мудрими наставниками, які вчать любити, поважати й берегти. Університет "Україна" допоміг мені відкрити в собі ті творчі якості, якими я радо і щиро ділитимуся з підростаючим поколінням. Жодного разу я не шкодувала, що вступила саме до цього вищого навчального закладу."

Випускниця Університету  "Україна", Юлія Стужук, зазначає, що  "...тільки сильна людина збирає навколо себе сильну команду. Так і Петро Михайлович Таланчук своїми силами зібрав кращих із кращих для підготовки майбутніх спеціалістів у різних галузях. Завдяки президенту нашого університету ми маємо сучасний європейський рівень навчання не на папері, а на ділі і він уже приносить плоди. Випускники нашого університету стають відомими у своїх галузях". 

Наш університет багатий на випускників, які досягли високих успіхів. Озброєні знаннями, які отримали у стінах Університету "Україна", вони впевнено крокують по життю.

             Чимало випускників Університету "Україна" нині працюють за кордоном. У Польщі працюють: в сфері екології – Тетяна Генсюк (2011 рік випуску); фізичною реабілітацією займається Ольга Мазунова (2012 рік випуску); у  Франції - Світлана Проскурня займається комп’ютерним  еколого - економічним моніторингом ( 2005 рік випуску); в Ізраїлі: видавничою справою -  Оксана Орлова - (2008  рік випуску), Олена Суворова (2011 рік випуску) – соціальною роботою; в Чехії соціальною роботою займається Катерина Дворжак (2005 рік випуску); у Великобританії фізичною реабілітацією займається Ганна Савьолова (2017 рік випуску) та інші.

Також немало  випускників Університету "Україна", котрі  працюють на керівних посадах в Україні: Денис Середняк (2015 рік випуску) – Генеральний директор корпорації "Украгрохімтрейдинг" (екологічна сфера), Олександр Стрюков (2008 рік випуску) – начальник Західноазовського відділення(в м.Генічевськ) Державної Азовської морської екологічної інспекції; Олексій Колячкін (2016 рік випуску) – заступник директора Азово-Сиваського національного природного парку (НПП); Дмитро Воловик (2019 рік випуску) – директор Приазовського НПП; Олександр Молдаванов (2018 рік випуску) – директор ландшафтного парку "Гранітно-Степове Побужжя"; Роман Волошин (2017 рік випуску) – начальник Генічевського підрозділу Азовського рибного  патруля; Ростислав Юнак (2018 рік випуску) - виконавчий директор телевізійного природчого каналу "Трофей", Микола Мостовенко (2016 рік випуску) – начальник Кам’янсько-Дніпровського підрозділу рибного патруля Запорізької області ; Валерій Салтиков (2013 року випуску), голова Каховської районної державної адміністрації; Анатолій Венгловський – директор ЗАТ "Завод керамзитового гравію"; Сергій Андріївський – директор торгового підприємства "Андріївський "по виготовленню броньованих дверей та засобів захисту та багато інших.

 Витоки сьогоднішніх досягнень наших випускників – у любові до рідної "альма – матері", яка допомогла оволодіти знаннями, необхідними в обраній професії пізнати світ, навчитись неписаним законам людяності. Як справедливо зауважує наша випускниця Тернопільського коледжу Галина Даньків: "Без коріння і квітка в’яне, і дерево не росте...". 

Вступайте до Університету "Україна", який відкриватиме та реалізовуватиме вам перспективу вашого розвитку і допоможе знайти своє місце у суспільному житті!

 

Лілія Золотоноша, журналіст університету


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин