Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Співуча пташка з Прикарпаття

 


Леся Королик

 

У рамках підготовки до IV Міжнародного культурно-мистецького фестивалю «Козацькій славі жити у віках», співзасновником якого є Університет «Україна», 24 травня 2023 року відбулася зустріч академіка НАПН України, доктора технічних наук, професора, президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», заслуженого діяча науки і техніки України Петра Таланчука із Лесею Королик, головою всеукраїнських та міжнародних конкурсів, заслуженою діячкою естрадного мистецтва України (м. Губбіо, Італія).

На своїй ФБ-сторінці пані Леся поділилася враженнями від зустрічі:

«Сьогодні на запрошення Юрія Мельничука відвідала київський вищий навчальний заклад – Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Юрій Леонідович – директор Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна», генерал-отаман Українського козацтва, організатор Міжнародного мистецького фестивалю «Козацькій славі жити у віках». Він провів невеличку екскурсію університетом, познайомив мене з навчально-виховними підрозділами і викладачами закладу та з його Президентом Петром Михайловичем Таланчуком, українським науковцем, доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки, який у 1992-1994 роках був Міністром освіти і науки України.

Обговорили важливі питання у сфері освіти і національно-патріотичного виховання молоді в Україні й за кордоном; зокрема, йшла мова про організацію та проведення культурно-мистецьких фестивалів української патріотичної пісні на міжнародному рівні.

В подарунок від Юрія Мельничука отримала дві цінні книги, співавтором яких він є сам: «Козацька педагогіка» (автори Юрій Руденко, Юрій Мельничук) та «Нескорені духом» (автори Юрій Мельничук, Олександр Соколенко).

Працюємо далі – з любов’ю до України, з козацьким запалом та незламним духом!

Все буде Україна, а з нею – і ми!»

 

 

 

 


Випускники української школи «Золотоуст» м. Козерта (Італія) 16.06.2022 р.


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин