+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Новини освіти

Семінар-тренінг "Я, Я та інший. Зцілюємось разом"

Продовжуємо залучати міжнародний досвід. 23-24 березня 2019 р. у Вінницькому інституті Університету “Україна” працював семінар-тренінг “Я, Я та інший. Зцілюємось разом”. Дякуємо тренеру Janer Canel Bingöl (Туреччина), Dr. Ali Babaoğlu Jungian Psychodrama Sociodrama Public Mental Health Institute, Асоціації психологів та психотерапевтів України, Громадській організації “Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів” та особисто Tetyana KomarHorshkova MariyaІнні Чухрій за можливість навчатися та розвиватися.

Два потужних, повних, глибоких дні роботи в психодрамі. Неймовірний досвід, нові знання, нові техніки, нова позиція завдяки насиченій, потужній теорії.

Робота на рівні емоцій й почуттів, відчуття єдності та справжньої любові за допомогою зануренню у справжню психодраму.

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут