Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-701-00-50
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальності "Спеціальна освіта" шукали на черговій годині спілкування відповіді на питання «Що таке щастя? Як бути щасливим?»

Це вічні питання людства, на які кожна особистість може знайти відповідь. Великий філософ Г.С. Сковорода відзначав, що «щастя полягає в тому, щоб відкрити в собі справжню до чогось здібність і побудувати на ній своє життя». Піфагор радив, щоб не гнатися за щастям, бо воно «завжди перебуває в тобі самому». А Іван Драч мудро висловився: «Щастя – це те, що було. Щастя – це те, що буде. Щастя – це те, що минає».

У 2012 р. ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям усіх людей планети. Воно є однією з основних цілей людства. І всі країни спрямовують свої зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.

За даними ООН 2018 року найщасливіші люди живуть у Фінляндії. В десятку країн таких людей увійшли ще Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Швеція, Австралія.

Душевні діалоги на тему «В житті одна річ важлива: щасливим бути, шалено щасливим...» розпочалися відеозаписом пісні С. Тарабарової «Маніфест». Мозковий штурм «Щастя – це…» продемонстрував розмаїття думок учасників заходу. Діалог про кольори щастя студенти розкривали цікавими презентаціями про розуміння сутності щастя. Тут були і відео різних краєвидів України, її краса; і запалена «свічечка життя», яку мати дарує дітям; і символіка кохання як джерело натхнення й радості …

Звучали поетичні рядки про почуття любові до своєї Батьківщини, до близьких, друзів; про людяність, доброту і щедрість як елементи розуміння «щастя».

З цікавістю учасники заходу сприйняли інформацію студентів Гергель І., Бугаєнко В., Стрельнік А. (гр. 21, фізтерапевти) про життя у стилі «хюге» – датські секрети щастя.

Виконання вправ на тему «На чому базується Ваше щастя?» засвідчило, що студенти мають правильне уявлення про те, що кожна людина є творцем свого щастя.

Інформація «астролога» (Тушна В. – гр. 11 СО) розкрила вплив днів народження на майбутнє людини.

Студенти дізналися про індекс щастя і про залежність рівня щастя від певних дій, настрою, впливу музики, ціну щастя, його запахи…

В кінці заходу прозвучали думки його учасників на тему «Чому я щасливий сьогодні?». Вершиною людської мудрості був вислів Козьми Пруткова «Якщо хочеш бути щасливим – будь ним!».

Про щастя слід не мріяти, щасливим треба бути.


Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права

до списку новин