+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Новини освіти

Всеукраїнська гра з англійської мови “PUZZLE-2019” у Полтавському інституті економіки права та коледжі

20 лютого 2019 року в Полтавському інституті економіки і права та коледжі Університету «Україна» відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови “PUZZLE-2019”, проведена кафедрою перекладу та іноземних мов.

Цілями та завданнями Гри є:

– формування у студентів сталої зацікавленості англійською мовою, літературою та історією;

– активізація позааудиторної роботи із зазначених вище дисциплін;

– надання студентам можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого міста.

Конкурс допомагає викладачам англійської мови умотивувати активне вивчення англійської мови, підвищує інтерес студентів до читання найкращих зразків англійської літератури в оригіналі, а також допомагає здобути навички роботи з тестовими формами контролю.

Зміст Гри складають завдання, які потребують певної ерудиції, кмітливості, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору.

Звертаємо вашу увагу, що проведення Всеукраїнської гри з англійської мови “PUZZLE” схвалено Малою академією наук України Міністерства освіти і науки України.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Всі учасники Гри одержать сертифікати, переможці – дипломи та подарунки.

Свої знання англійської мови випробували 2 учасника, а саме студенти коледжу нашого ЗВО Приймак Ельвіра та Коба Сергій.

Результати будуть опубліковані на сайті на початку березня.

Тож, бажаємо учасникам успіху та з нетерпінням очікуємо на результати!

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права