Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Новини інклюзії

Про нашу діяльність

Громадські організації впроваджують навчання для полісменів.

Інклюзія в країні працює неефективно. Упереджене ставлення до людей з інвалідністю спостерігається й зі сторони правоохоронних органів. Аби змінити ситуацію, громадські організації впроваджують навчання для полісменів, проводять курси та тренінги зі ставлення до людей з вадами.

Заріна працює в поліції та має сина-інваліда. Аби хлопчик у суспільстві почувався нарівні з усіма, інклюзія в країні має працювати ефективно та в усіх сферах діяльності. Жінка помічала серед співробітників дискримінаційне ставлення до людей з інвалідністю. Аби змінити ситуацію, вона разом із громадськими діячами створила спеціальну навчальну програму для працівників поліції.

Ірина ― керівник такого проекту, зізнається: до таких, як вона, не завжди ставляться належним чином, тож жінка хоче поширити свою програму не тільки на працівників поліції. На таких тренінгах копам пояснюють, як поводитися з людьми малозахищених категорій, адже часто такі особи стають свідками злочинів, проте через свої вади не можуть швидко пояснити, що трапилось.

Зараз триває курс пробних занять для поліцейських. Організатори вважають: щоб система інклюзії в країні працювала ефективно, починати треба зі звичайних пандусів, як мінімум біля відділків поліції. Автори проекту кажуть, що необхідно впроваджувати тренінги ще під час навчання молодих спеціалістів. А залучати до таких курсів потрібно не тільки полісменів, а й пожежників, комунальників і представників інших служб, які безпосередньо працюють з людьми.

 

Оригінал: pravdatut.ua


Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

до списку новин