Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Приватні виші навчатимуть випускників з окупованих територій безплатно

Низка приватних вишів пропонує випускникам з окупованих територій навчатися безплатно або з істотною знижкою.

Приватні виші навчатимуть випускників з окупованих територій безплатно

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

«До уваги випускників із тимчасово окупованих територій!

18 приватних закладів освіти приєдналися до нашої з Тимофієм Миловановим ініціативи та готові безплатно або з великою знижкою взяти на навчання дітей із тимчасово окупованих територій, — повідомила вона. — Деякі з них також безоплатно надають проживання.

Вступ дистанційний! Без НМТ! Це результат великої роботи! Дякую МОН за підтримку та участь!»

У відповідному переліку зазначено навчальні заклади, розташовані у різних куточках України, зокрема у Києві, Ужгороді, Бучі, Дрогобичі, Хусті, Вінниці, Чернівцях, Луцьку та Хмельницькому (див. інфографіку).

Йдеться про здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра, бакалавра та магістра. Дізнатися, які саме спеціальності можна опанувати у таких закладах та скільки безплатних місць у них є, можна за посиланням https://docs.google.com/file/d/1DPVJJo_0cGHLlBuQvoa01r1FA4BVYxIa.

«Дякую всім приватним вишам, які допомагають у такий складний час! Тримаємо освітній фронт разом!» — написала Юлія Гришина.

Серед тих, хто тримає освітній фронт, — Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 

Університет Україна запрошує на безоплатне навчання вступників із тимчасово окупованих територій

Університет «Україна»  готує фахівців із широкого спектра спеціальностей, від права до фармації та фізичної терапії. Він пропонує безплатні місця для кількох спеціальностей вихідцям з тимчасово окупованих територій, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, диплома фахового молодшого бакалавра та молодшого спеціаліста.

Як повідомили «Голосу України» в Університеті, тут створено всі умови для інклюзивного навчання, тож разом зі звичайними студентами у виші опановують науку люди з інвалідністю. «За законом вони теж мають шанс здобути безплатну вищу освіту навіть у приватному закладі, — зазначила проректор з освітньої діяльності університету Оксана Коляда, — за рахунок Фонду соціального захисту».

Крім того, у виші обіцяють розглянути подання про знижку в оплаті за навчання студентів з окупованих територій, які опановують науку на 2-му, 3-му і 4-му курсах.

 

 

Оригінал статті за посиланням http://www.golos.com.ua/article/362259 


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин