+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Новини освіти

Правоосвітній квест «Знай. Дій. Захищай» для молоді Полтавщини

17 квітня на базі Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Регіональним представництвом Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області проведено правовий квест «Знай. Дій. Захищай» для молоді Полтавщини. В заході прийняли участь п’ять команд студентської та учнівської молоді.

Основна концепція заходу – ознайомлення активної молоді регіону з основоположними правами людини, діяльністю правоохоронних органів та громадських організацій із забезпечення та захисту вказаних прав.

Під час проходження локацій в активній ігровій формі молодь ознайомилась із діяльністю:

• Уповноваженого ВРУ з прав людини в розрізі здійснення Національного превентивного механізму;
  • громадських організацій Полтавщини у сфері запобігання розповсюдження ВІЧ-інфекції та профілактики туберкульозу;
  • юристів-практиків та науковців у сфері міжнародної концепції прав людини;
  • експертів-криміналістів ГУНП у Полтавській області;
  • Патрульної поліції;
  • вибухотехніків ГУНП у Полтавській області
  • Кінологічної служби.

Позитивний настрій квесту було задано майстер-класом від Кінологічної служби. Всі шість локацій були інтерактивними, учасники мали можливість заглибитись у специфічні сфери практичної діяльності представників влади та громадських організацій: дізнатись, як проводяться експрес-тестування на ВІЛ та вірусні гепатити, шляхи захисту від зараження соціально-небезпечними хворобами та лікування, стати дотичними до діяльності експертів-криміналістів на місці злочину, створення дактилокарт, зняття відбитків пальців та інших криміналістичних дій; діяльність вибухотехників, правила поводження з небезпечними предметами, можливість приміряти на себе спорядження патрульного поліцейського роти «ТОР» «Робокоп», дізнатися про місця несвободи та діяльність Національного превентивного механізму, поглибитись у теоретичні питання міжнародного права.

Організатори заходу: Регіональне представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області, Полтавській інститут економіки і права, ГО «Меридіан», ГО «Леголайф-Україна».

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права