Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Наукові заходи

Практична реалізація ідей національно-патріотичного виховання: реалії, проблеми та перспективи

 
21 квітня 2023 р. завідувач лабораторії національно-патріотичного виховання, доктор пед. наук, професор К. Журба та старший наук. співробітник лабораторії національно-патріотичного виховання, кандидат пед. наук, старший дослідник І. Шкільна взяли участь у круглому столі «Практична реалізація ідей національно-патріотичного виховання: реалії, проблеми та перспективи», що проводився в рамках VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді засобами козацької педагогіки, екологічної, краєзнавчої та художньо-естетичної роботи».
Організаторами конференції були Інститут педагогіки НАПН України та Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». З вітальним словом виступив М.Головко – заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки НАПН України, доктор пед.наук, професор.
У своїх виступах науковці зосередили увагу на сучасних викликах формування національної та мовної ідентичності, питаннях національної солідарності, національно-патріотичного виховання в умовах війни Росії проти України та практичній діяльності сучасного вчителя через використання активних та інтерактивних методів виховної роботи.

Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин