+38-067-701-00-50
відділ обліку

Плануєте вступ до магістратури у 2021

Плануєте вступ до магістратури у 2021 році? За умовами прийому на обрану спеціальність потрібен сертифікат про проходження Єдиного вступного іспиту з іноземної мови та /чи Єдиного фахового вступного випробування (ЄВІ /ЄФВВ)!
Приймальна комісія Університету "Україна" пропонує допомогу у супроводі при реєстрації на ці іспити!
Для реєстрації необхідно:
у термін до 1 червня подати на електронну пошту
pkuu@uu.edu.ua (у темі листа вкажіть – реєстрація на ЄВІ, ПІБ вступника) такі документи:
- копію документа, що посвідчує особу;
- фотокартку для документів;
- копію облікової картки платника податків;
- копію довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти)/ або копію документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
- копію медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження вступного випробування);
- заповнену Заяву-анкету для оформлення екзаменаційного листка (бланк Ви отримаєте від відповідального працівника Приймальної комісії електронною поштою у відповідь на Ваш лист).

Оформлюйте та надсилайте документи вже зараз! Не відкладайте на останній момент!
Довідки за телефоном - +380674065392 – Приймальна комісія Університету «Україна»
На всі спеціальності https://ab.uu.edu.ua/specialties крім 081 Право вступ до магістратури на базі дипломів спеціаліста або магістра (іншої спеціальності) без ЄВІ