Група: Особисті здобутки

Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія»

17-20 квітня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія», який проводився у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

студенток спеціальності «Психологія»

Хмельницького інституту соціальних технологій

Університету «Україна»

КУЛЬЧИЦЬКУ ІРИНУ ІГОРІВНУ,

яка здобула почесне призове ІІІ місце

та

ОСМОЛЯН ВАЛЕРІЮ ВІКТОРІВНУ,

за перемогу у номінації

«Гордість психологічної науки».

Олімпіада відображала рівень професійної підготовленості студентів з 54 закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації.

Учасники олімпіади мали змогу показати свої знання у трьох турах. Перший тур – прикладний – передбачає розробку програми емпіричного дослідження прикладної психологічної проблеми. Другий тур – теоретичний, спрямований на визначення рівня теоретичних знань конкурсантів. У цьому турі учасникам було запропоновано опрацювати 30 тестових завдань. Третій тур – проектний, на якому відбулася презентація та захист результатів наукової роботи студентів. Склад журі широко представлений докторами наук, професорами, провідними фахівцями з психології.

Бажаємо нашим переможцям успіхів, натхнення та нових плідних здобутків на науковій ниві. І дякуємо за гідне представлення інституту та відмінний результат!

Дякуємо науковим керівникам – старшому викладачу кафедри психології ХІСТ Олені Анатоліївні Новіковій та доценту кафедри психології ХІСТ Світлані Миколаївні Кондратюк.

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій