+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Новини міжнародної діяльності

Перебування у закордонному відрядженні в Німеччині магістрантки спеціальності «Філологія» Борзих О.А.

У лютому 2019 року магістрантка спеціальності 035 «Філологія» Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Борзих Оксана Анатоліївна відвідала Німеччину, де брала участь у 12-ій Міжнародній конференції з передових технологій та методів лікування діабету (ATTD 2019) (м. Берлін, Німеччина). Також брала активну участь в обговоренні на пленарних засіданнях, представленні стендових доповідей та під час роботи в мікро-групах. Оксана Анатоліївна за фахом медик. Під час відрядження до Берліну мала змогу повправлятися в німецькій та англійській медичній лексиці.

Відвідала виставку сучасних досягнень у діагностиці, лікуванні, медичному супроводі хворих на діабет з метою досягнення оптимального контролю за хворобою та профілактики ускладнень.

Також, відвідала університетську клініку Шаріте, м Берлін (Charité – Universitäts medizin Berlin), центр внутрішньої медицини з гастроентерологією та нефрологією, ознайомилась із роботою центру та зустрілася з професором К. Будде, провідним спеціалістом із внутрішньої медицини та нефрології.

Після закінчення подорожі отримала сертифікат та величезну кількість позитивних вражень від Німеччини та Берліну.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права