Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Новини освіти

Партнер-клуб

30 листопада 2018 року Миколаївський інститут і Миколаївський коледж Університету «Україна» гостинно приймали учасників засідання партнер-клубу «Сучасна школа – фокус активності молоді та громади», серед яких керівники управлінь/відділів освіти міст, районів, ОТГ, закладів середньої освіти, представники органів влади та місцевого самоврядування громад, шкільного самоврядування.

Під час засідання партнер-клубу було презентовано соціально-освітній проект «Збережи Батьківщину: навчайсь і живи в Україні». Проект є ініціативою Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВМУРоЛ «Україна» у сфері партнерського дорадництва щодо створення у Миколаївській області умов для збереження молодіжного потенціалу, спрямованого на розвиток громади та місцевих інтересів.

Свої думки та ідеї щодо орієнтації та підтримки молоді в питаннях освіти і працевлаштування в рідному місті чи селі, залучення молодіжного потенціалу для розвитку місцевих громад також висловили науковці і практики, учасники фокус-групи, які працювали над розробкою проекту.


Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини

до списку новин