Група: Новини освіти

Освітній соціально-медичний проект «Становлення особистості майбутнього сім´янина у сучасному освітньому просторі»

15 березня 2018 р. на базі Рівненського інституту Університету «Україна» проведено освітній соціально-медичний проект «Становлення особистості майбутнього сім´янина у сучасному освітньому просторі». У структурі проекту реалізовано науково-практичну конференцію «Соціально-медичні виміри процесу формування особистості майбутнього сім´янина», соціально-психологічний тренінг роботи з сімейними парами, номінація «Музичні барви моєї сім´ї».

З вітальним словом виступили Ладюк О.Д., директор Рівненського інституту Університету «Україна», кандидат економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України; Цимбалюк О.М., завідувач кафедри соціальної роботи та гуманітарно-соціальних дичсциплін, кандидат педагогічних наук, доцент; Стернік В.М., керівник предметної комісії біології Рівненського державного базового медичного коледжу, кандидат біологічних наук; Якімова Євгенія Олександрівна, «Відмінник освіти України», вчитель-методист загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів м. Здолбунова Рівненської області. Учасниками проекту були студенти Рівненського інституту Університету «Україна», Рівненського державного базового медичного коледжу, учні ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів м. Здолбунова.

Підрозділ: Рівненський інститут