Група: Бібліотека

Організована видача навчальних комплектів

Здобувати знання – з підручниками !

Улітку кафедри та відділення Університету «Україна» замовили нову навчальну й наукову літературу. Бібліотека одержала від українських та міжнародних книготорговельних організацій і видавництв понад 1120 примірників нових видань.

На початку вересня 2020/2021 н. р. до Дня знань усі студенти І курсу Коледжу «Освіта» записалися до бібліотеки й отримали повні комплекти навчальної літератури (підручники, посібники, хрестоматії, додатки до підручників) відповідно до чинних річних навчальних планів. Бібліотечні працівники ознайомили з бібліотечним фондом, правами та обов’язками користувачів.

Протягом 1-3 вересня 2020 р. співробітники бібліотеки видали першокурсникам Коледжу навчальну літературу загальною кількістю понад 2210 примірників.

Первинна реєстрація читачів здійснюється на підставі паспорта.

Упродовж 7-17 вересня відбувається організована видача навчальних комплектів першокурсникам Університету. Комплекти сформовані за навчальними планами всіх ліцензованих спеціальностей нашого освітнього закладу.

Із 18 вересня запрошуємо до бібліотеки старшокурсників усіх інститутів і факультету базової структури Університету.

Із 21 вересня бібліотека запрошує студентів на індивідуальні та групові тренінги з використання ліцензійних баз даних.

Із 1 жовтня з метою завантаження електронних ресурсів пропонуємо всім читачам нашої книгозбірні зареєструватися в електронній мережевій бібліотеці. Усі авторизовані читачі отримають присвоєний їм власний унікальний ідентифікатор і пароль користувача в базі даних.

Інформуємо наших користувачів, що влітку були проведені відповідні карантинні заходи: продезінфіковано приміщення читальної зали й абонемента, прокварцовано увесь бібліотечний фонд.

Під час відвідування бібліотеки просимо дотримуватися безпечної дистанції і маскового режиму, користуватись антисептичними засобами.

У вестибюлі книгозбірні

Бібліотека Університету УКРАЇНА