+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Наукові заходи

Науково-практичний семiнар в Університеті “Україна”

9 квітня 2019 року у Вiдкритому міжнародному університету розвитку людини «Україна» в м. Києві відбувся черговий науково-практичний семiнар-тренiнг на тему «Бiблiотечно-iнформацiйне забезпечення користувачiв в інклюзивному середовища закладiв вищої освiти». Захід відвідала викладач Васильківського коледжу Університету Гунiна Лiна Ярославiвна.

Вiдбулося офiцiйне вiдкриття. Вступне слово взяла начальник вiддiлу аспірантури та докторантури Нiкулiна Ганна Федорiвна. Вона розповiдала про взаємодiю бiблiотеки й Управлiння наукової та мiжнародної дiяльностi Унiверситету «Україна».

Далi виступила директор Центру iнклюзивних технологiй навчання Ресенчук Юлiя Вiкторiвна. Вона розповiла про органiзацiю iнклюзивного навчання в Унiверситетi «Україна».

Про iнформацiйно-бiблiотечне обслуговування осiб з iнвалiднiстю в бiблiотецi Унiверситету «Україна» розповiла директор бiблiотеки Унiверситету «Україна» Колесникова Нiна Петрiвна.

Досить цiкавою була доповiдь директора Асоцiацiї «Iнформатiо-Консорцiум». Олексiй Всеволодович Васильєв розповів про електроннi ресурси вiдкритого доступу для наукових дослiджень в Унiверситетi.

Про складнi випадки iндексування документiв за класифiкацiйною системою УДК для бiблiотек мережi Унiверситету розповiла завiдувач вiддiлу класифiкацiйних систем ДНУ «Книжкова палата України iм. I. Федорова Валентина Михайлiвна Комарова.

Про новiтнi технологiї в обслуговуваннi користувачiв із iнвалiднiстю в бiблiотецi Бiлоцеркiвського iнституту економiки та управлiння розповiла завiдувачка бiблiотеки Iнна Григорiвна Романченко.

Завiдувач вiддiлу обслуговування Центральної спецiалiзованої бiблiотеки для людей з вадами зору iм. М. Островського Марина Володимирiвна Потеляхiна доповiла про спецiалiзоване бiблiотечне обслуговування людей з вадами зору.

Про форми та методи бiблiотечної роботи в інклюзивному середовищі Хмельницького iнституту соцiальних технологiй Унiверситету «Україна» доповiла завідувач бiблiотеки Головчук Лариса Леонтiївна.

Провiдний фахiвець бiблiотеки Унiверситету «Україна» Комаренко Людмила Олександрiвна провела презентацiю виставки на тему: «Iнклюзивна освiта – рiвень свiдомостi нацiї».

Родзинкою семiнару стала екскурсiя бiблiотекою Унiверситету «Україна», дискусiї та обговорення.

Підрозділ: Васильківський коледж