+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Колективні здобутки

Колектив авторів, що працюють або працювали в Університеті «Україна», видав дуже солідну книгу – Монографія «Теоретико-методологічні засади та технології інклюзії у закладах вищої освіти. Досвід Університету «Україна».

Для кожного науковця народження такої праці є досягненням. До написання книги долучились 7 докторів наук. Серед авторів – Петро Таланчук, Андрій Шевцов, Михайло Чайковський, Ірина Грабовська-Таланчук, Людмила Сердюк, Ганна Давиденко, Сослан Адирхаєв, Олена Дікова-Фаворська, Oлена Майбородa, Антоніна Коротеєва, Ганна Нікуліна.

У цій науковій роботі ми зібрали кращі напрацювання за 20 років діяльності Університету «Україна».

Ми щиро сподіваємось, що ця монографія стане у нагоді всім тим, хто цікавиться інклюзивною освітою. Для всіх тих, хто прагне реально впровадити інклюзію у навчальних закладах.

Книгу можна придбати за адресою: вул. Львівська, 23, Видавництво «Університет «Україна». Вартість 350 грн.