office@uu.edu.ua
Група: Наукові заходи

Молоді – майбутнє

Підсумкова науково-практична конференція в Університеті «Україна» завжди знакове явище.

27 березня 2018 відбулася підсумкова науково-практична конференція «Актуальні проблеми інклюзивної освіти» в рамках Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р.

У роботі Конференції взяли участь 14 студентів-учасників Конкурсу, які представляли 11 ВНЗ України, студенти 2-5 курсів та викладачі Університету «Україна» (48 осіб). Усього 62 учасники.

Учасники конференції – представники різних ВНЗ України – Київського університету ім. Бориса Грінченка, Львівського Національного університету ім. Івана Франка, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, Хмельницького інституту Університету «Україна», Житомирського університету ім. І. Франка, Миколаївського університету ім. В. Сухомлинського, Рівненського державного гуманітарного університету, Львівського університету ім. І. Франка, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Сумського державного університету, Херсонського державного університету.

Теми конкурсних доповідей – різноманітні: від теми інклюзивної освіти, особливостей правового регулювання інклюзивної освіти в США до психологічних особливостей інтелектуальних здібностей в інклюзивному просторі.

Це були роботи, які відповідали всім науковим стандартам. За стислі 6 хвилин доповіді студенти яскраво, об’ємно і на прикладах власних досліджень охарактеризовували обрані теми.

Чіткі і влучні, а головне гострі питання на кожен виступ надходили від професора Херсонського державного університету Світлани Дмитрівни Яковлевої та інших членів галузевої конкурсної комісії.

Наприкінці конференції переможцям були вручені дипломи:

1. Диплом I ступеня:

- Слободянюк Ганна Вадимівна, студентка Херсонського державного університету.

2. Диплом II ступеня:

- Мельничук Анастасія Володимирівна, студентка Рівненського державного гуманітарного університету;

- Пилипенко Ярослава Русланівна, студентка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

1. Диплом III ступеня:

- Войцехівська Юлія Юріївна, студентка Житомирського державного університету імені Івана Франка;

- Осипенко Анастасія Олександрівна, студентка ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Галузева конкурсна комісія відзначила заохочувальними дипломами студентів:

- Бабешу Ольгу Михайлівну, студентку Київського університету імені Бориса Грінченка;

- Баранович Юлію Володимирівну, студентку Львівського національного університету імені Івана Франка;

- Бендерську Катерину Вікторівну, студентку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

- Блищак Галину Ігорівну, студентку Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

- Боднарчук Вікторію Вікторівну, студентку Хмельницького інституту соціальних технологій ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»;

- Зелінську Катерину Олексіївну, студентку Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського;

- Озимко Марію Тарасівну, студентку Львівського національного університету імені Івана Франка;

- Рассохіну Аліну Миколаївну, студентку Сумського державного університету;

- Савенок Ксенію Миколаївну, студентку Київського університету імені Бориса Грінченка.

Переможців привітала професор кафедри фінансів та банківської справи Університету «Україна», голова галузевої конкурсної комісії А.В. Коротєєва.

Бажання відкривати і рухати державу вперед – завдання сьогоднішніх дослідників. А вони – майбутнє нашої держави.