Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Вступ на міжнародні освітні програми

Вступ на міжнародні освітні програми

Програма Університету «Україна»

«Твій шанс»

Алгоритм подачі документів на програму паралельного диплома 

 1. Подати документи на обрану спеціальність в Університеті «Україна»
 2. Для абітурієнтів, які вступають за результатами ЗНО, укласти угоду студента з Університетом «Україна». Для абітурієнтів, які вступають без ЗНО, укласти угоду слухача.
 3. Подати документи, відповідно до переліку, на спеціальність, яка обирається у польському ВНЗ.

Перелік документів до польського ВНЗ:

a) копія закордонного паспорта;

b) копія атестату, на якому проставлено апостиль, та переклад атестату й додатку польською мовою, засвідчений нотаріально або печаткою перекладача;

c) фото 3,5*4,5 – 80% обличчя на білому фоні, лівий напівпрофіль;

d) аплікаційні форми, які заповнюються латиницею.

 1. Подача документів до польського ВНЗ на навчальний рік відбувається двічі: до 20 вересня поточного року та до 1 березня наступного року.

 

Юний друже! Ось і закінчилося твоє навчання в середній школі. Перед тобою постало нелегке завдання – що робити далі? Дуже багато шляхів його розв’язання, але неодмінною передумовою твоєї успішності в майбутньому є якісна професійна підготовка. І на самому початку твого самостійного дорослого життя тобі не поталанило: через певні причини ти не пішов на ЗНО; або пішов, але не добрав якусь кількість балів; чи набраних тобою балів не вистачило, щоб вступити до омріяного навчального закладу, – словом, ти опинився зовсім не в тій ситуації, про яку мріяв, закінчуючи середню школу. Не падай духом і не опускай руки. Програти бій не означає, що битва програна в цілому. Ти тільки розпочинаєш важку роботу з розбудови свого особистого життя. І значною мірою від тебе залежить, буде воно піднесено щасливим чи принижено сіреньким. Якщо ти добре зрозумів сказане, то берися за справу.

У нашому навчальному закладі IV рівня акредитації, за 84-ма конкурентоспроможними на сучасному ринку праці спеціальностями, навчається понад 16 тисяч студентів. За роки функціонування Університет "Україна" випустив понад 130 тисяч фахівців провідних галузей національної економіки.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» може допомогти тобі з набуттям фаху. У ньому розпочинає діяти програма «Твій шанс».

Стартові умови такі: у тебе є документ про середню освіту, і не суттєво, коли ти її (освіту) здобув. Тобі необхідно звернутися до університету і повідомити, яку спеціальність ти хочеш отримати. В Університеті «Україна» є традиційні – інженерні, філологічні, економічні, правові, психологічні та новітні спеціальності – еколог, мікробіолог, імунолог, нанотехнолог, менеджер туризму, дизайнер, фахівець з фізреабілітації тощо.

 

Хто може вступати до нас на навчання?

Ті абітурієнти, які:

 • не вступили на денну форму навчання;
 • не набрали достатню кількість балів з певних предметів за підсумками ЗНО;
 • не складали ЗНО у цьому році;
 • навчаються на стаціонарі, а другу освіту можуть здобути заочно, сплачуючи 50% її вартості;
 • працюють, але не мають вищої освіти;
 • працюють і хочуть здобути другу/третю вищу освіту;
 • є військовослужбовцями (зокрема перебувають у зоні АТО);
 • опікуються маленькими дітьми;
 • мають статус особи з інвалідністю чи належать до іншої пільгової категорії громадян України;
 • проживають у регіонах, а навчатися хочуть у столичному ВНЗ, у Києві;
 • є депутатами, державними службовцями і не можуть залишити роботу надовго;
 • є громадянами інших країн;
 • тимчасово позбавлені волі.

Інформацію про обрану спеціальність ти передаєш телефоном, електронною поштою або особисто в Приймальну комісію університету.

У результаті цих контактів повинен з’явитися контракт, у якому будуть визначені обов’язки сторін, правила гри, вартість послуг тощо.

Твоя співпраця з Університетом «Україна» розпочинається з того, що ти обрав спеціальність, форму навчання (денна, заочна, дистанційна, або їх комбінації). Після цього проводиться вступне тестування, метою якого є виявлення матеріалу, який ти не засвоїв у середній школі і без знань якого не зможеш навчатися в університеті. За результатами цього дослідження формуються програми «підтягування» або «вирівнювання» знань, за якими буде організовано навчання.

У відповідності зі спеціальностями, які є в Університеті “Україна”, при зарахуванні за результатами ЗНО до уваги беруться дисципліни: українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, географія, біологія, іноземна мова. З цих же предметів проводиться вступне тестування, за результатами якого організовується курсове навчання у групах «вирівнювання» знань.

Після засвоєння цих програм проводиться підсумкове тестування. Якщо його результати виявилися позитивними, тебе переводять на звичайний графік навчального процесу ВНЗ. А якщо ні, то відповідні програми коригуються, і ти знову йдеш на повторне «вирівнювання», аж поки не буде досягнута поставлена мета.

Послуги програми «Твій шанс» можуть бути прийнятними і корисними також для тих, хто закінчив школу раніше, попрацював і переконався, що без вищої освіти важко досягти успіху в житті. Після закінчення Університету «Україна» за таким алгоритмом ти отримаєш документ (диплом, сертифікат, посвідчення тощо) про вищу освіту.

Університет «Україна» – вищий навчальний заклад недержавної форми власності, його створила група українських передових учених і педагогів на основі самоініціативи як заклад, що надає високоякісні освітні послуги, у першу чергу людям із інвалідністю, сиротам, громадянам із соціально незахищених родин та ін. В основу діяльності університету покладено високу відповідальність перед споживачем за якість підготовки. Про це свідчать результати його роботи, досягнуті за 16 років функціонування. Філософія творчої праці колективу ґрунтується на переконанні в тому, що всі люди мають однакові права і їм треба надати шанси, щоб вони могли самореалізуватися. Нині панівний підхід в українській освіті, що ставить за мету надання можливостей навчатися тільки найкращим, є недолугим. Не буває неталановитих учнів – трапляються бездарні вчителі.

І найголовнішим у нашій програмі є те, що ти, паралельно з навчанням в Університеті «Україна», можеш навчатися в одному з європейських ВНЗ за їхніми програмами і під керівництвом їхніх викладачів у нас.

Університет діє на підставі міжнародних угод із нашими європейськими партнерами:

 • ­Міжнародна Корпорація Університетів та Коледжів (Велика Британія) – всі ліцензовані спеціальності Університету «Україна»;
 • ­Шяуляйський університет (Литва) – магістерська програма із соціальної роботи;
 • ­Мюнхенська Академія Міжнародних Відносин (Німеччина) – менеджмент адміністрування;
 • ­Вища школа Міжнародних стосунків та Американістики (Варшава, Польща) – міжнародне право, екологія, дипломатія та міжнародні відносини, національна та міжнародна безпека, кадровий консалтинг і управління персоналом, державне управління і самоврядування, економічний менеджмент;
 • ­Гуманітарно-Теологічна вища школа (Варшава, Польща) – менеджмент туризму, педагогіка, теологія, профілактична медицина;
 • ­Академія фінансів та бізнесу «Вістула» (Варшава, Польща) – економіка, соціологія, фінанси;
 • ­Центрально-Європейський університет (Словаччина) – міжнародні відносини, міжнародна інформація, менеджмент раціонального природокористування, комп’ютерні науки.

У закордонних ВНЗ навчання проводиться відповідно до європейських програм подвійних дипломів ERASMUS (European Region Action Scheme for the Mobility of University Students).

Якщо обрана тобою спеціальність у закордонному навчальному закладі не збігається зі спеціальністю в Університеті «Україна», це не є проблемою. Для таких студентів ми організовуємо спеціальну інтегровану програму навчання, в яку будуть включені дисципліни обраної тобою іноземної програми.

При навчанні на програмі «Твій шанс» оплата закордонному навчальному закладу становить не більше 1200 євро за повний курс навчання на бакалавраті або в магістратурі. Дякуючи тому, що ми маємо міжуніверситетські угоди, ціна за навчання на нашій програмі удвічі менша, ніж у європейській країні.

Дорогий друже! Перед тобою відкривається дорога у широкий світ. Залишається тільки об’єднати твій вибір і твої бажання з можливостями Університету «Україна» та добросовісно попрацювати 3-6 років. Такі зусилля варті того, бо вони закладають основу твого подальшого щасливого життя. Ми, запрошуючи до студентського братства молодих людей, беремо на себе зобов’язання підготувати з них не тільки високоякісних фахівців, а й громадян-патріотів, майбутню національну еліту.

Нехай щастить! Чекаємо на тебе в Університеті «Україна»!

 

ПРИХОДЬ:        м. Київ (станція метро «Житомирська»),

                         вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 (Приймальна комісія)

ТЕЛЕФОНУЙ:    з 9:00 до 20:00 за телефонами     + 380-44-409-27-62;

                                                                                      + 380-44-424-70-08;

                         з 8:00 до 20:00 за телефонами       + 380-067-441-19-34;

                                                                                      + 380-063-141-07-56;

                                                                                      + 380-066-132-30-03.

ПИШИ:                                                                          pkuu@vmurol.com.ua;

ЧИТАЙ БІЛЬШЕ ТУТ:                                                    vo.ukraine.edu.ua.


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин