+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Новини освіти

Майбутнє за справжнім

26 березня 2018 року в Університеті «Україна» відбулася зустріч із психологом, ідеологом, відомим на Україні піарником Тетяною Люлькою. Тема зустрічі: «Професії майбутнього».

- Щоб досягнути чогось у житті, треба щодня щось робити. Нема у житті нічого неможливого, - повідала студентам психолог.

А сама детально спинилась на питанні здобуття освіти в Україні і закордоном, навела такий приклад: американці дуже прагматичні і ніколи не віддадуть $ 70 тис. на здобуття освіти, доки не впевняться, що це на все життя.

У нашій країні найвищий відсоток людей із вищою освітою, проте не все так просто…

Кожен другий безробітній згідно статистики має вищу освіту.

Пані Тетяна міркує, що в майбутньому професій взагалі не буде, буде ЛЮДИНА.

Та все ж такі професії, як аналітик природних катаклізмів, інженер з утилізації, медіатор, піар-спеціаліст, дизайнер людського тіла, кінезіолог, на думку психолога Тетяни Люльки, будуть.

Насправді, майбутнє матиме лише свої власні закони і кодекси. І, можливо, психологам не дотягнутися до рівня того, що ще буде колись. Головне одне: дійсно бути справжнім.

Що найважливіше у житті? Час.