Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Новини освіти Тематика: Юридична освіта

Лекція про умови участі у конкурсі в органи юстиції, порядок його проведення, вимоги до претендентів і можливість побудови кар’єри у цій сфері

Робота з Головним територіальним управлінням юстиції продовжується.

29 березня 2018 року представниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області, зокрема, Місюк М.М. – в.о. начальника відділу розгляду звернень та забезпечення комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації та Крамар А.Є. – головного спеціаліста відділу персоналу, для студентів ЛІРоЛ було прочитано лекцію.

Йшлося про умови участі у конкурсі в органи юстиції, порядок його проведення та вимоги до претендентів, а також про можливість побудови кар’єри у цій сфері.

Майбутніх фахівців-правознавців поінформовано про завдання, які покладаються на органи юстиції, акцентовано увагу на можливість набуття досвіду роботи з різних галузей права, регулярне підвищення кваліфікації, можливість кар’єрного зростання.

Студентам розповіли про питання розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Також було зосереджено увагу на питаннях демонополізації у сфері державної реєстрації та реалізації нових і зручних послуг у цій сфері. Працівники юстиції розповіли про юридичні конфлікти чи суперечки без звернення до суду, як слід поводитись і що робити, коли забирають бізнес або майно.


Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини

до списку новин