Група: Новини інклюзії

Випускниця Університету «УКРАЇНА» Оксана КОНОНЕЦЬ у проекті "ТИ МОЖЕШ"

HUMAN Foundation – це спілка та соціальна платформа для людей всіх національностей, статей, релігій і походжень для обміну знаннями, навичками та вміннями в ім'я більш справедливого і соціально-економічно розвиненого суспільства.

Проект "ТИ МОЖЕШ" (#youcan) – це серія виступів успішних людей, яким для досягнення своєї мрії довелося долати життєві перепони, такі як фізична обмеженість, проблеми зі здоров'ям, побутове насильство, шкідливі звички та ін. You Can у даний час функціонує як соціальна платформа.

З лютого 2018 року YOU CAN стартував в університетах і середніх школах для мотивації студентів і школярів.

У березні 2018 проект приїхав до України і його подальшу реалізацію в Києві узяв на себе Університет «Україна».

16 жовтня 2018 ми запрошуємо усіх охочих надихнутись від нашої наступної героїні.

Час: 14:30

Де?: Київ, Відкритий міжнародний університет розвитку людини "України"

Адреса: вул. Львівська, 23

Спікер: Оксана Кононець.

Не зважаючи на важку травму хребта, через що змушена вже понад шість років пересуватись у візку, стала успішною моделлю, володаркою титулу «Міс Краса без обмежень – 2016», фіналісткою і володаркою титулу «Міс Індивідуальність» першого світового конкурсу краси «Мiss Wheelchair World - 2017» та засновницею і директоркою Благодійного Фонду «Нескорені».

Для отримання додаткової інформації звертайтесь: j.resenchuk@gmail.com.

Вхід безкоштовний.