+ 380-67-406-53-92
+ 380-97-739-54-85
office@uu.edu.ua

Кіноактроський Action-курс Анни Лев

Кіноактроський Action-курс Анни Лев + техніка мовлення в «Talan Studio»

на базі Університету «Україна».
вул. Львівська 23, ВМУРЛ «Україна», метро Житомирська

Без вікових обмежень.

Початок курсу: 12 березня 2020 року

Тривалість 3 місяці (60 годин тренінгів, 20 годин на місяць)

Вартість 5 100 грн на місяць. Повна вартість курсу 15 300 грн. (для студентів, випускників, співробітників Університету «Україна» діє велика знижка)

Заняття проходять по вівторках та четвергах з 19:00 по 21:30.

По закінченню буде видано Свідоцтво про закінчення Кіноакторського Аction-курсу на базі "Talan Studio".

Під час навчання будуть записані відео та фото навчального процесу, які після закінчення курсу видаються (безкоштовно) разом зі свідоцтвом.

Телефони для зв’язку:

+38 050 352 56 68 Анна Лев
+38 097 506 57 73 Анна Лев
+38 093 064 20 20 Гіоргі

Кіноакторський Action-курс Анни Лев + техніка мовлення складається з тренінгів з розвитку мовлення, голосу, роботи в кадрі, робота на знімальному майданчику, кіноакторським секретам сходження у професію, відеовізитка, самопроби, пантоміма, робота з роллю, робота з текстом, самопрезентація і багато іншого, що буде корисним не тільки у кіно, але і в житті.

Єтика та безпека на знімальному майданчику,розвиток Кіноакторської оперативної пам'яті...тощо

У наш час Відбувається Ренесанс,становлення ,та народження Нового Українсткого КІНО,яке позитивно сприймається Всесвітньою Кінематографічною спільнотою.Багато сучасних українських фільмів активно починають перемагати на престижних Міжнародних Кінофесивалях, і все частіше на червоних доріжках з'являються самобутні, та неповторні актори-аматори,які не мають класичної театральної освіти.Сучасне КІНО вимагає правди,органіки, непередбачуваності, замість театральних, одноманітних штампів. Тому режисери, віддають перевагу не "зіпсова ним" , справжнім ,особистостям.Але просто з вулиці в кіно не беруть бо це величезний ризик.

Існує таке поняття,як КІНОАКТОРСЬКЕ РЕМЕСЛО,ЯКЕ НЕ ВИКЛАДАЄТЬСЯ У ТЕАТРАЛЬНИХ ВУЗАХ.

Запрошуємо на курс!

Спробуй себе, телефонуй, записуйся!