+38-067-701-00-50
відділ обліку
Група: Новини освіти

Інтерактивна лекція для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Полтави «Ти і поліція»

Регіональним координатором Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області, керівником Полтавського відокремленого підрозділу ГО «Україна без тортур» спільно та на базі Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» проведено інтерактивну лекцію для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави «Ти і поліція».

Розглянуті питання спілкування неповнолітніх із представниками Національної поліції в разі знаходження за місцем проживання, на вулиці, права та обов’язки батьків та інших законних представників. Активна дискусія відбулась щодо можливих варіантів законного виходу із кризової ситуації, що можлива під час спілкування із представниками правоохоронних органів, необхідність повідомлення щодо правопорушень та особи, до яких можна звернутись в разі як порушення прав людини, так і за консультацією.

Основним акцентом зустрічі були правила: не порушуй закон, поводься гідно, не провокуй, не тікай, знай свої права та обов’язки.

Учасники заходу активно долучились до обговорення, задавали багато практичних питань.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права