Група: Новини інклюзії

І словом, і ділом!

Сьогодні була перша ознайомча зустріч із педагогічним колективом школи №23.

Потім ми на запит школи організуємо тренінг для невеликої групи вчителів (до 15 осіб), які працюють в інклюзивних класах.

Особлива подяка дирекції школи та колективу за розуміння проблематики, увагу до цієї теми і готовність до впровадження інклюзії у навчальному закладі.

Важливо розуміти таку річ.

Інклюзія буде успішною тоді, коли і школа, і вчителі, у першу чергу класний керівник інклюзивного класу, і батьки, й інші учні в класі будуть однією командою. Тому за потреби ми також готові допомогти налагодити комунікацію між дітьми, батьками, вчителями і школою.

Як освітянка я знаю цю ситуацію і розумію, як допомогти. Знаю, що переважна більшість вчителів готові до впровадження інклюзії. Просто їм треба підставити плече і підтримати в плані нових знань, передачі унікального досвіду, напрацювань.

І я особисто, і наш колектив готові це робити і, що найголовніше, робимо.

Якщо є запит з боку освітнього закладу – чи то садочок, чи школа, чи ПТНЗ, чи коледж, чи ВНЗ – завжди відгукуємося і співпрацюємо.

І таким чином разом робимо наше суспільство інклюзивним, а відтак – добрішим, людянішим і толерантнішим.

І словом, і ділом!

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут