+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Наукові заходи

Фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України 27 березня 2018 року в Університеті «Україна» відбувся фінал щорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». Університет «Україна» є базовим вищим навчальним закладом, визначеним МОН України з проведення цього конкурсу. Конкурс проводиться щорічно вже упродовж семи років. Започаткований вперше у 2012 році за ініціативи Університету «Україна» зазначений конкурс сприяє розвитку наукових досліджень у галузі інклюзивного навчання, залучення до них талановитої студентської молоді, обміну досвідом роботи провідних науковців та освітян, генерації нових наукових ідей. Для участі у ІІ турі Конкурсу галузева конкурсна комісія відібрала 13 кращих конкурсних робіт. Серед них конкурсні роботи студентів із 11 провідних вищих навчальних закладів України, в яких навчаються студенти з інвалідністю. Це Університет «Україна», Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, Житомирський державний університет ім. Івана Франка, Київський університет ім. Бориса Грінченка, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, Рівненський державний гуманітарний університет, Сумський державний університет, Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, Херсонський державний університет. Члени галузевої конкурсної комісії – знані фахівці в царині інклюзивної освіти. Вони і визначили переможців Конкурсу. Після підведення підсумків конференції учасники отримали сертифікати учасників та пам’ятні подарунки від Університету «Україна». Учасники, чиї роботи отримали найвищу оцінку, отримали дипломи ІІІ, ІІ та І ступенів. Щиро вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»!