Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Новини освіти Тематика: Освіта з фізичної реабілітації

Семінар «Фахівець з комплексної реабілітації, чи як стати успішним в індустрії здоров’я і краси”

10 жовтня 2018 р., середа 11:00 - 13:00, Реабілітаційний центр, Університет "Україна", Львівська 23, Kyiv, Ukraine, м. Житомирська.

У реабілітаційному центрі Університету Україна пройде семінар «Фахівець з комплексної реабілітації, чи як стати успішним в індустрії здоров’я і краси”. Запрошуються всі бажаючі!

 

План

Трьохвимірна візуальна діагностика людини. Візуальна, пальпаторна, функціональна діагностика ОРА для розуміння стану організму в цілому.

Інструментальний масаж у роботі масажиста як метод підсилення ефективності оздоровчого сеансу і спосіб отримання додаткового прибутку.

Стато-динамічне тренування за системою АРГОРІК. Цей метод є додатковим до системи корекції постави і збалансування психофізичного стану людини «ORTHO SPIN» як загальноукріплюючий і зберігаючий стан здоров’я засіб.

Вища школа реабілітації і СПА Віталія Боднара як інструмент у формуванні багатопрофільного успішного фахівця.

 

Мета семінару – демонстрація багатоманіття сучасних методів впливу на людину з метою відновлення втраченого здоров’я чи збереження існуючого.

 

Місія – формування фахівців комплексної реабілітації для навичок адаптації до будь-яких напрямів у реабілітації і СПА.

 

Боднар Віталій Олександрович – масажист, реабілітолог, кінезіотерапевт, переможець серед 5 країн на «Відкритому чемпіонаті України з класичного і SPА-масажу» у 2012 році. Закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», отримавши кваліфікацію магістра на кафедрі фізичної реабілітації. Номінований кришталевою совою за кращу доповідь серед студентів і молодих вчених 2013 р., автор комплексних оздоровчих систем для відновлення здоров'я спини і суглобів, автор масажних методик і методів пасивної розробки суглобів, розробив і впровадив «Оздоровчий відновлювальний комплекс Віталія Боднара» та «Систему корекції постави і збалансування психофізичного розвитку людини ORTHO SPIN», визнану кращим консервативним методом лікування і профілактики захворювань хребта асоціацією ортопедів України у 2017 р., розробник реабілітаційних і масажних пристроїв, автор тренінгових програм і семінарів із самооздоровлення, громадський і благодійний діяч.

 

 

 

Ігорю Горовому 53 роки, практичний реабілітолог, бо сам пройшов через 5 переламів і складну операцію на шиї. Розробив для себе тренажер-відновлювач-реабілітатор опорно-рухового апарату (ВРОДА) або Активний відновлювач-реабілітатор опорно-рухового аппарату (АВРОРА), який носить постійно з собою. Є 3 модифікації: міні, ультра, універсал. Універсал замінює тренажерний зал.

 

Заняття не потребують великих зусиль. Ви можете користуватись методом АРГОР у будь-який момент.

 

В результаті регулярних занять за методом знижується вага, уповільнюються вікові зміни, підвищується сила і стійкість, з'являються впевненість у собі, відчуття молодості і здоров'я. Ви отримаєте такий самий ефект, як при щоденних інтенсивних спортивних тренуваннях, не витрачаючи грошей, часу, не докладаючи значних зусиль і не міняючи стиль життя!

 


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин