Група: Наукові заходи

Круглий стіл, присвячений 100-річчю НАН України

7 листопада 2018 року в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся круглий стіл на тему: «Національна Академія Наук України: історія та сучасність», присвячений 100-річчю НАН України.

В роботі круглого столу взяли участь науковці Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, відділу зарубіжної літератури, секції слов’янських літератур Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, директори ЗОШ м. Луцька, фахівці Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки та Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Під час роботи круглого столу відбулася презентація книжкової виставки «Національна академія наук України: крізь призму років» (до 100-річчя створення Національної академії наук України), яку представила Євпак Алла, провідний бібліотекар відділу читальних залів Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки.

Захід було проведено за участі та підтримки Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини