+38-067-406-53-92
+38-067-242-71-34
Група: Бібліотека

Бібліотека Університету «Україна» ділиться своїм досвідом

Бібліотеки є складовою частиною інформаційної системи держави. Традиційне значення слова бібліотека — колекція книг або приміщення, де зберігаються книги. А ось Закон України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» дає більш широке визначення цієї установи. Закон підкреслює інформаційний, культурний і освітній рівень бібліотек.

Про освітній рівень бібліотеки і йшла розмова на науково-практичному семінарі-тренінгу, який відбувся 7 лютого 2018 року в Університеті «Україна». Тема зібрання: «Основні напрями бібліотечно-бібліографічної роботи: теорія і практика». В роботі семінару взяли участь 48 бібліотечних працівників не лише Університету «Україна» та її філій, але і представники давніх її партнерів – Асоціації «Інформатіо-консорціум», Книжкової палати України імені Івана Федорова. Серед учасників найбільше було бібліотекарів із ліцеїв, професійно-технічних училищ Києва та інших міст України: Білої Церкви, Вінниці, Полтави, Хмельницького та інші. Протягом дня були розглянуті актуальні питання бібліотечної роботи: наукометричні бази даних і показники; державні стандарти України, використання їх при складанні бібліографічних записів; складові наукової публікації як засіб інтеграції у світовий інформаційний простір тощо. Учасники семінару отримали багато практичних порад, дякували за змістовний семінар.