+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Наукові заходи Тематика: Юридична освіта

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція "Захист прав і свобод громадян у світлі вимог конституції України"

Розпочала свою роботу IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Захист прав і свобод громадян у світлі вимог Конституції України».

Важливим для Вінницького інституту і коледжу Університету "Україна" залишається не тільки навчання, а й наукова діяльність студентів. Ось і сьогодні на ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Захист прав і свобод громадян у світлі вимог конституції України" наші вихованці дивували грунтовними знаннями законодавчих документів, аналізували стан у сучасному політикумі, знаходили вирішення надскладних задач, які ставить перед законотворцями сьогодення. Успіхів вам, "українці"! Ми віримо, що саме з вами Україна стане могутньою державою!

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут