+38-067-701-00-50
відділ обліку

31 серпня 2021 року запрошуємо на ПОСВЯТУ ПЕРШОКУРСНИКІВ

УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ ПЕРШОКУРСНИКІВ

31 серпня 2021 року з 11:00 до 12:00 на площі Знань студентського містечка Університету «Україна» відбудеться урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти. Дружній колектив викладачів, співробітників та славетного студентства Університету радо привітає у своїх лавах першокурсників і вступників на старші курси.

Нове поповнення студентів і всіх присутніх щиро вітатиме змістовним виступом Петро Михайлович Таланчук--Президент Університету «Україна», заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, ініціатор створення і Президент Академії інженерних наук України, член чотирьох міжнародних академій, почесний ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», перший міністр освіти незалежної України.

Традиційно та урочисто Петро Михайлович вручить студентам – першокурсникам символічний студентський квиток, залікову книжку та ключ від Храму знань. Після цього уже повноправні студенти складуть «Присягу» разом із президентом студентського самоврядування, яку вона зачитає.

На завершення урочистої частини для студентів та учасників свята відбудеться святковий концерт, у якому візьмуть участь як студенти, так і викладачі Університету «Україна». Серед них народна артистка України, доцент кафедри управління та адміністрування Інституту економіки та менеджменту, кандидат наук з державного управління Світлана Мирвода, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, заслужена артистка України Тетяна Кисляк, запрошені артисти міста Києва.

Свято традиційно завершиться виконанням гімну Університету «Україна».

Запрошуємо викладачів, першокурсників, їхніх колег, батьків, родичів та друзів!

Збір о 10.00 на площі Знань студентського містечка Університету «Україна»

за адресою:

м. Київ, вул. Львівська, 23 (станція метро «Житомирська»).