+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
Група: Соціальні акції

Дві години на колесах

День фізкультури та спорту – справжнє свято краси та грації. Традиційно в цей день у багатьох містах країни проходить величезна кількість спортивних заходів. Полтава не є виключенням. 14.09.2018 року у Корпусному парку нашого міста під патронатом комунального закладу «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»» з метою популяризації фізичної культури та формування інклюзивного мислення шляхом залучення жителів та гостей міста на змагання з людьми, які мають інвалідність різних нозологій був проведений захід «Дві години на колесах».

Студенти Полтавського інституту економіки і права та Полтавського коледжу взяли активну участь у цьому святі. Були проведені змагання у семи локаціях, а саме: бочча, «Техніка їзди», дартс, новус, кватро-еластік, джакколо, марафон. На учасників чекали дуже цікаві, але серйозні спортивні змагання, хоча для багатьох в незвичному форматі, тому що всі вони виконувались, сидячи в інвалідних візках. Студенти нашого навчального закладу вибороли призові місця з різних видів запропонованих видів спорту та допомагали людям з обмеженими можливостями в якості волонтерів.

Протягом заходу у всіх присутніх був піднесений настрій і всі отримали велике задоволення від участі у змаганнях. Дякуємо організаторам за проведене свято і хочемо побажати всім здоров’я, подальших успіхів і спортивних перемог! Любіть спорт, бігайте, стрибайте, забивайте голи, рухайтесь!

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права