Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Новини освіти Тематика: Освіта з фізичної реабілітації

Перша сесія підготовки тренерів дитячо-юнацького та аматорського футзалу на курсах С-диплому ФФУ стартувала

16 квітня 2018 року на базі Луцького інституту розвитку людини стартувала перша сесія підготовки тренерів дитячо-юнацького та аматорського футзалу на курсах С-диплому ФФУ.

Програма курсу передбачає базове викладання теоретичних, методичних і практичних основ багаторічної підготовки футзалістів. Основна мета – підвищення кваліфікації тренерів України, що працюють у дитячо-юнацькому і масовому футзалі. Навчання проводиться у вигляді лекцій, методичних, практичних занять, рольових ігор, навчальної практики та самостійної роботи.

Теоретичний блок викладають висококваліфіковані фахівці галузі фізичної культури та спорту Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» та Кременецької обласної гуманітарно-економічної академії імені Тараса Шевченка. Серед них: професор, кандидат біологічних наук Чижик В.В., кандидат наук з фізичного виховання та спорту Андрійчук Ю.М., кандидат наук з фізичного виховання та спорту Голуб В.А., доцент, кандидат психологічних наук Крічвалушій М.В., кандидат юридичних наук Савич С.С.


Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини

до списку новин