Група: Колективні здобутки

Меморандум про співпрацю і партнерство

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» територіальні громади отримали нормативно визначені інструменти об’єднання своїх ресурсів для вирішення існуючих проблем.

Громади, які є прогресивними працюють у цьому напрямку!

Так12.02.2021 р. на виробничій нараді Університета "Україна" був підписаний Меморандум про співпрацю і партнерство між Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією в особі голови Павловського Сергія Анатолійовича та ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» в особі Президента Таланчука Петра Михайловича, де було визначено необхідність об'єднання зусиль щодо розвитку двостороннього співробітництва у сферах розвитку освітньої та інформаційної діяльності, культури, мистецтва, підтримки самодіяльної творчості, спорту, а саме:
- сприяння в реалізації молодіжних ініціатив та молодіжних громадських проєктів;
- сприяння залученню студентської молоді до участі у громадському житті та розвитку Святошинського району м. Києва;
- задоволення потреб Святошинського району м. Києва у кваліфікованих кадрах та побудові соціального ліфта для молоді;
- сприяння розвитку здібностей і обдарувань молоді, формуванню інтелектуального потенціалу нації згідно із Законом України «Про освіту»