Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Урочиста Посвята у студенти

2-го вересня відбулась урочиста Посвята у студенти Університету "Україна".

Площа знань була переповнена вступниками, батьками та почесними гостями. Промова П.М. Таланчука як завжди влучно підкреслила проблеми сьогодення та важливість вищої освіти! Президент Університету подякував студентам, що обрали шлях будувати своє майбутнє в Україні! Університет всіляко їм у цьому сприятиме!

Всі разом заспівали гімн України, запалили Вогонь знань, підняли прапори України, міста та Університету, заспівали гімн Університету, вшанували загиблих за вільну Україну хвилиною мовчання…

Дуже тепло, дуже душевно..

Подивитись повний фотоальбом з урочистості можна за посиланням

 

Величезною приємністю стала участь у святі Володимира Олександровича Яворівського, відомого письменника та громадсько-політичного діяча, який також прочитав вступну лекцію для студентів Інституту філології та масових комунікацій!

Тепло і щиро привітав студентів Костянтин Холодов священик Української православної церкви Київського патріархату, військовий священик. Також він окропив освяченою водою на успішне навчання всіх першокурсників та старшокурсників!

Надзвичайно теплими були виступи представників адміністрації університету, почесних гостей та творчі номери! Зокрема, приємною новиною, яку всі почули сьогодні, стало те, що в результаті літньої вступної кампанії, студентська родина Університету «Україна» поповнилась майже на 5000 студентів

Родзинкою свята став улюблений гурт молоді, батьків, викладачів УУ – «Шпилясті кобзарі». Дякуємо всім причетним за атмосферу грандіозного свята Дня знань! Також вчора і сьогодні у багатьох залах та на чисельних площах різних міст України відбулася Посвята у студенти Університету "Україна"!

Щиро вітаємо першокурсників, студентів, що вступили на старші курси, батьків! бажаємо яскравого насиченого навчального року, саморозвитку і взаєморозуміння!

Подивитись повний фотоальбом з урочистості можна за посиланням

 

 


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин