Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Наукові заходи

Наші професори читають лекції за кордоном!

Ганна Давиденко, керівниця Центрального регіону «Української жіночої демократичної мережі», докторка педагогічних наук, професорка прочитала лекцію польським студентам закладу вищої освіти «Вища школа міжнародних відносин та соціальних комунікацій» (м.Хельм, Польща).

Лекція була присвячена тематиці протидії сексизму щодо політикинь місцевих рад. Зокрема, експертка розповіла про те, як можна конструктивно протистояти сексизму у політиці, як адвокатувати гендерну рівність та проаналізувала регіональні та національні мережі, які протидіють сексизму.

«Важливо не лише роз'яснити молоді, що таке сексизм у політиці, наводячи чітку статистику та конкретні приклади із життя, а й продемонструвати конкретні шляхи протидії цьому явищу. Створення регіональних та національних мереж є важливим інструментом у захисті прав політикинь. Зокрема, наша мережа «УЖДМ» є прекрасним прикладом такого конструктивного об'єднання жінок-політикинь.

Я переконана, що європейська молодь дізналася багато нового, і ці молоді люди у подальшому зможуть протистояти ганебним порушенням прав людини, чим, власне, і є сексизм»


Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут

до списку новин