Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Конференція "Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики"

  ХХІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ:
ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ

  Збірник ІОС-2021. Тези доповідей ХХІ міжнародної науково-практичної конференції м. Київ, 24–25 листопада 2021 р. У двох частинах Частина 1.

  Збірник ІОС-2021. Тези доповідей ХХІ міжнародної науково-практичної конференції м. Київ, 24–25 листопада 2021 р. У двох частинах Частина 2.

  Інформаційне повідомлення «XXI Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики» (24-25 листопада 2021 року, м. Київ)

  Наказ № 191 від 5 жовтня 2021 «Про проведення XXI Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики»

  Наказ № 192 від 5 жовтня 2021 «Про проведення Конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти»

  Наказ № 193 від 5 жовтня 2021 «Про проведення Конкурсу наукових робіт студентів з особливими освітніми потребами»

  перейти на сторінку конкурсів наукових робіт

   


   

  ХХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ"

   

  Збірки наукових праць та доповідей з Міжнародної конференції : «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики»

  Збірник тез ХХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ". Частина 1.

  Збірник тез ХХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ". Частина 2.

   

    Вступне слово Таланчук
    Виступ Марселя

  Панель 2. ІНКЛЮЗІЯ ТА COVID-19 ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ

    Усатенко_презентація
    Крістіна Адашко Edukacja wlasczajaca - Krystyna Adasko
    Ліна і Люда перекладена_Kijev_Presentation_2020 11
    Ліна і Люда Kijev_Presentation_2020 11
    Інгріда. in Covid situacion

  Панель 3. ПІДТРИМКА МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ КРАЩІ ПРАКТИКИ

    Доповідь Лариса Остролуцька «Експериментальне впровадження послуги «Персональний асистент» особи
    Презентація Лариса Остролуцька «Експериментальне впровадження послуги «Персональний асистент» особи
    Доповідь Світлана Маркуця «Практичний досвід працевлаштування молоді з синдромом Дауна»
    Доповідь Новік Л.Ф. Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями

  СЕКЦІЯ 1-3. Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід. Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі. Інклюзивне освітнє середовище Нової української школи.

    Презентація Олени Чиханцової. Медичне обслуговування як фактор задоволеності життям людей з інвалідністю.

  СЕКЦІЯ 4. МЕДИЧНА, ФІЗИЧНА ТА СПОРТИВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

    Христя Г. Е. Физическая терапия функциональных нарушений височно-нижнечелюстного сустава
    Доповідь Урясьєв С.Л. Візуальна діагностика
    Доповідь Просвірова О. О. Дихальна гімнастика та аутотренінг
    Доповідь Оля Большова-ФАС Інклюзія
    Доповідь Цирковняк О.О. Ювенільний ревматоїдний артрит


  Програма ХХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ" (18-19 листопада 2020 року, м. Київ)

  Інформаційне повідомлення: "ХХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ» (18-19 листопада 2020 року, м. Київ)

  НАКАЗ №152 від 29 вересня 2020 "Про проведення ХХ Міжнародної науково-практичної конференції "Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи, кращі практики"

  НАКАЗ №153 від 29 вересня 2020 "Про проведення Конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти"

  Додаток до Наказу №153 "ПОЛОЖЕННЯ про Конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти"

  НАКАЗ №154 від 29 вересня 2020 "Про проведення Конкурсу наукових робіт студентів з особливими освітніми потребами"

  Додаток до Наказу №154 "ПОЛОЖЕННЯ про Конкурс наукових робіт студентів з особливими освітніми потребами"

   


   

  Архів з матеріалами конференції 

  XIX Міжнародна науково-практична конференція "Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики"

  XVIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права осіб з інвалідністю» (21 листопада 2018 року)

  XVIІІ науково-практична конференція, присвячена актуальним проблемам навчання та виховання людей з інвалідністю в інтегрованому середовищі (21 листопада 2018 року)

  Конференція «Інклюзивна освіта: український та міжнародний досвід» (21 листопада 2018 року)

  Наказ №140 від 11 вересня 2018 року "Про проведення XVII Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю"

  Рекомендації ХVIІ Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю" (22 листопада 2017 року, м. Київ)

  Студенти-лауреати премії на честь Катерини Кольченко (5 грудня 2017 року)

  Урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу наукових робіт студентів з інвалідністю (4 грудня 2017 року)

  XVIІ міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю" (22 листопада 2017 року) 

  Секція "Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід" у рамках XVII міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю" (22 листопада 2017 року)

  ХVІI Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю" - інформаційний лист (22 листопада 2017 року)

  Наказ №121 від 27 червня 2017 року "Про проведення XVII Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю"

  Лупаймо сю скалу: в Університеті "Україна" відбулася наукова конференція з проблем інклюзії (24 листопада 2016 року)
   

  ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю» (23 листопада 2016 року)

  XVI науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю» (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  23 листопада 2016 року)

  Вітаємо та шануємо переможців (Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій,  23 листопада 2016 року)

  Про роботу секції «Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід» XVI міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю» (24 листопада 2016 року)

  Виставка робіт студентів Університету "Україна" (23 листопада 2016 року)

  ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю». Запрошення (23 листопада 2016 року)

  ХVI Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю" - інформаційний лист (23-24 листопада 2016 року)

  ХVI Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю" - прес-анонс (23-24 листопада 2016 року)

  Наука наукою, а кохання коханням (21 листопада 2018 року)

  В Університеті «Україна» відбулася 15 наукова конференція з проблем освіти людей з інвалідністю (19 листопада 2015 року)

  Участь у XV Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права інвалідів" (Полтавський інститут  економіки і права, 19 листопада 2015 року)

  ХV Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист (18-19 листопада 2015 року, м. Київ)

  Переможці конкурсу студентських наукових робіт ХV Міжнародної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (Інститут соціальних технологій, 19 листопада 2015 року)

  ХІV Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

  В Університеті «Україна» відбулася Міжнародна наукова конференція з проблем навчання і виховання людей з інвалідністю (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

  Науково-практична конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права інвалідів" (18-19 листопада 2014 року)

  ХІV Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - відкриття (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

  Майстер-класи і благодійна виставка-продаж кондитерських виробів у рамках ХІV Міжнародної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

  Участь Вінницького інституту в ХІV Міжнародній конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

  Підсумки ХIV Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" (Полтавський інститут економіки і права, 19-20 листопада 2014 року, м. Київ)

  ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - звіт  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

  ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - висновки  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

  ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - програма  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

  ХІIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист  (20-21 листопада 2013 року, м. Київ)

  ХIІ Міжнародна конференція "Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів" - інформаційний лист  (21-22 листопада 2012 року, м. Київ)

  XІІ Міжнародна конференція - програма

  ХІІ Міжнародна конференція - інформація про проведення

  Х Міжнародна конференція - 2010

  ІХ Міжнародна конференція - 2009

  VІІІ Міжнародна конференція - 2007

  VІІ Міжнародна конференція - 2006

  Міжнародна конференція - 2005

  Усі народжуються рівними - 2005

  Міжнародна конференція - 2004

  ІV Міжнародна конференція - 2003

  ІІІ Міжнародна конференція - 2002

  ІІ Міжнародна конференція - 2001

  І Міжнародна конференція - 2000