Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Запрошуються всі бажаючі!

10 жовтня 2018р., середа 11:00 - 13:00, Реабілітаційний центр, Університет "Україна", Львівська 23, Kyiv, Ukraine, м. Житомирська

У реабілітаційному центрі Університету Україна пройде семінар «Фахівець з комплексної реабілітації, чи як стати успішним в індустрії здоров’я і краси”. Запрошуються всі бажаючі!

План

  1. Трьохвимірна візуальна діагностика людини. Візуальна, пальпаторна, функціональна діагностика ОРА для розуміння стану організму вцілому.
  2. Інструментальний масаж у роботі масажиста, як метод підсилення ефективності оздоровчого сеансу і спосіб отримання додаткового прибутку.
  3. Стато-динамічне тренування за системою АРГОРІК. Цей метод є додатковим до системи корекції постави і збалансування психо-фізичного стану людини «ORTHO SPIN», як загально укріплюючий і зберігаючий стан здоров’я засіб.
  4. Вища школа реабілітації і СПА Віталія Боднара, як інструмент у формуванні багатопрофільного успішного фахівця.

 

Мета семінару – демонстрація багатоманіття сучасних методів впливу на людину з метою відновлення втраченого здоров’я чи збереження існуючого.

Місія – формування фахівців комплексної реабілітації для навичок адаптації до будь-яких напрямів у реабілітації і СПА.

Боднар Віталій Олександрович – масажист, реабілітолог, кінезіотерапевт, переможець серед 5 країн на «Відкритому чемпіонаті України з класичного і SPА-масажу» у 2012 році, закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», отримавши кваліфікацію магістр на кафедрі Фізичної реабілітації. Номінований кришталевою совою за кращу доповідь серед студентів і молодих вчених 2013 р., авто комплексних оздоровчих систем для відновлення здоров'я спини і суглобів, автор масажних методик і методів пасивної розробки суглобів, розробив і впровадив «Оздоровчий відновлювальний комплекс Віталія Боднара» і «Систему корекції постави і збалансування  психо-фізичного розвитку людини ORTHO SPIN», визнану кращим консервативним методом лікування і профілактики захворювань хребта асоціацією ортопедів України у 2017 р., розробник реабілітаційних і масажних пристроїв, автор тренінгових програм і семінарів з самооздоровлення, громадський і благодійний діяч.

 

Ігорю Горовому 53 роки, практичний реабілітолог, бо сам пройшов через 5 переламів і складну операцію на шиї. Розробив для себе тренажер відновлювач реабілітатор опорно-рухового апарату (ВРОДА) або Активний відновлювач реабілітатор опорно рухового аппарату (АВРОРА) носить його постійно з собою. Є 3 модифікації: міні, ультра, універсал. Універсал замінює тренажерний зал.

Заняття не потребують великих зусиль. Ви можете користуватись методом АРГОР у будь-який момент.

В результаті регулярних занять за методом знижується вага, уповільнюються вікові зміни, підвищується сила і стійкість, з'являються впевненість у собі, відчуття молодості і здоров'я. Ви отримаєте такий самий ефект, як при щоденних інтенсивних спортивних тренуваннях, не витрачаючи грошей, часу, не докладаючи значних зусиль і не міняючи стиль життя!

 

 до списку оголошень