Запрошуємо Вас взяти участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції

Запрошуємо Вас прийняти участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «ІНКЛЮЗИВНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ», 20-21 листопада 2019 року, ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м. Київ.
Роботу конференції передбачається провести за такими секціями:
1. Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід.
2. Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі.
3. Інклюзивне освітнє середовище нової української школи.
4. Медична, фізична та спортивна реабілітація людей з інвалідністю.
5. Актуальні проблеми працевлаштування людей з інвалідністю.
6. Правові та організаційні засади формування та розвитку інклюзивного освітнього середовища.
7. Теоретичні та практичні засади використання інженерних технологій для розвитку інклюзивного освітнього середовища.
8. Інформаційно-комунікаційні технології інклюзивного навчання.
9. Наукові напрями дизайну безбар’єрного архітектурного середовища.

Для участі в конференції просимо заповнити он-лайн заявку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ  до 01 листопада 2019 р., обрати форму участі та надіслати необхідні інформаційні матеріали відповідно до встановлених термінів:
1. Тези доповіді та сканкопію квитанції про сплату організаційного внеску – до 01 листопада 2019 р на електронну адресу nikulina-ndd@ukr.net
2. Матеріали до публікації у фаховому виданні – до 01 листопада 2019 р включно на адресу science.org.uu@gmail.com.
Інформаційний лист додається.

до списку оголошень