+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти

УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ЗАПРОШУЄ НА ПОСВЯТУ ПЕРШОКУРСНИКІВ

3 вересня 2022 року об 11:00 в онлайн форматі відбудеться урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти.

Захід проходитиме через Zoom
Ідентифікатор конференції: 891 2614 2910
Код доступу: 819905

Дружній колектив викладачів, співробітників та славетного студентства Університету радо привітає у своїх лавах першокурсників і вступників на старші курси.
Нове поповнення студентів і всіх присутніх щиро вітатиме змістовним виступом Петро Михайлович Таланчук--Президент Університету «Україна», заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, ініціатор створення і Президент Академії інженерних наук України, член чотирьох міжнародних академій, почесний ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», перший міністр освіти незалежної України.

Традиційно та урочисто Петро Михайлович вручить студентам – першокурсникам символічний студентський квиток, залікову книжку та ключ від Храму знань. Після цього уже повноправні студенти складуть «Присягу» разом із президентом студентського самоврядування, яку вона зачитає.

На завершення урочистої частини для студентів та учасників свята відбудеться святковий концерт, у якому візьмуть участь як студенти, так і викладачі Університету «Україна».

Свято традиційно завершиться виконанням гімну Університету «Україна».

Запрошуємо викладачів, першокурсників, їхніх колег, батьків, родичів та друзів.

до списку оголошень