Освіта з дизайну

Дводенний семінар з лідерства від успішних американців

вхід вільний!

5 та 6 листопада 2018 року з 14-00 до 17-00 в аудиторії 3л3 3-го корпусу Університету "УКРАЇНА"

« LEADERSHIP. RISE-UP FUTURE LEADERS OF UKRAINE »

Теми семінару :

1. Навички постановки цілей (Road less traveled)
  2. Який Ваш стиль поведінки? (How are you Wired for your Career & Leadership - DISC)
  3. Сім ключів до процвітання (Seven KEYS TO Building Wealth)
  4. Як прожити цілеспрямоване та значиме життя (How to live a life of purpose and meaning)
  5. Аутсайдер - значить невдаха? (Being an underdog may not be so bad after all)
  6. Стратегії успіху: давати vs брати (Success: who wins in the battle of giving vs. taking)

Спікери семінару :

Вейн Моріс

Більше 30 років займався просуванням товарів від виробника до споживача на керівних посадах у відділах маркетингу та продаж, а також у складі керівництва таких компаній як Procter&Gamble, Black&Decker, Sunbeam, Brunswick. Останні посади, які обіймав Вейн Моріс - пост президента компанії American Camper - підрозділу компанії Brunswick, та пост президента компанії Health o Meter - підрозділу компанії Sunbeam. Впродовж всього професійного життя активно навчав як у США, так і в інших країнах. Його програми включали навчання лідерству ведучих керівників компаній Black &Decker у 8 країнах Європи. Брав участь у семінарах з маркетингу для керівників підприємств в Україні. Проводив семінари з маркетингу, лідерства та відкритих комунікацій в в різних університетах України. Впродовж останніх років надає консалтингові послуги, допомагає розпочинати підприємницьку діяльність малому бізнесу, в Європі заснував підприємство, яке займається малим бізнесом в США. Займається торгівлею нерухомістю. Також надає консультації з підготовки резюме людям, що втратили роботу. Отримав ступінь бакалавра з маркетингу в університеті штату Алабама. Одружений, має двох дітей та 7 онуків. Містер Вейн є тренером і наставником студентів МВА в Університеті Кеннесоу (Kennesaw State University).

Марті Годфрі

Керівник-новатор, що спонукає своїх співробітників до пошуку рішень, що відповідають на потреби клієнтів і приносять зростання і розвиток бізнесу. Пан Годфрі отримав неповну вищу бізнес освіту в сфері бухгалтерського обліку в Університеті Штату Джорджії, а також вищу освіту за спеціальністю Фінанси і Етика. Пан Годфрі протягом своєї кар’єрної діяльності займав безліч керівних посад у виконавчих органах як великих, так і середнього розміру компаній, серед яких - посаду Директора по Обслуговуванню Клієнтів в 48-й за рахунком серед найбільших компаній США. Працюючи в цій корпорації, він був обраний одним з дванадцяти людей для роботи в команді міжнародних експертів з дослідження найсильніших корпорацій Америки. Публікація методик і результатів дослідження дозволила йому по-новому організувати процеси основної ділової активності своєї компанії і домогтися значних успіхів у своїй галузі, вивівши свою компанію в її лідери. Знання і досвідченість не раз ставали причиною обрання пана Годфрі його колегами по галузі на пост глави ради їх галузевих об'єднань. Уміння пана Годфрі розбиратися в людях і процесах в поєднанні з його прагненням до чудових результатів привели його до успіху як в особистому, так і в професійному житті.

Марк Фрікс

Марк Фрікс є президентом MasterPlan Retirement Consultants. Вперше Марк спробував себе як підприємець в 21 рік, придбавши компанію з полірування машин.  До 25 років, щоб заробити додаткові гроші, Марк почав продавати поліси страхування життя «від дверей до дверей». Через два роки він зміг побудувати команду з 30 агентів. Маючи цей досвід, він відкрив агенство зі страхування майна і від нещасного випадку, отримавши ліцензії на всі види страхування. Марк також занурився в сферу фінансових послуг. У 1992 році він заснував свою власну компанію медичної терапії. Протягом 18 місяців чистий річний прибуток перевищив 1 мільйон доларів. У 2010 році, після двох найбільших економічних криз, Марк відкрив власну фірму з планування, і показав людям яким чином примножити і одночасно зберегти свої гроші. Заснована в 2010 році, компанія MasterPlan Retirement Consultants завоювала репутацію високо професійної завдяки якісній, чесній роботі з фінансового планування в West Metro Atlanta, і на сьогодні має більше ста клієнтів. Марк отримав ступінь в Бізнес менеджменті в Shorter College, і на даний момент є членом ради директорів The Family Restoration and Healing Center - неприбуткового центру, який надає послуги сім'ям в районі Меріленд.

до списку оголошень