+38-067-701-00-50
відділ обліку

1-2 тур Всеукраїнського студентського онлайн фестиваль-конкурсу СЯЙВО НАДІЙ

До участі у Фестивалі запрошуються всі бажаючі студенти, творчі колективи базової структури і територіально відокремлених структурних підрозділів Університету незалежно від форм навчання (денна, заочна). До участі у Фестивалі допускаються колективні та індивідуальні творчі роботи.

Фестиваль проводиться в 3 тури:
  • 1-й тур - відбірковий (у підрозділі, де навчається/ються учасник/ки),
  • 2-й тур -півфінальний (у базовій структурі);
  • 3-й тур - фінальний (голосування у соціальних мережах та онлайн Гала-концерт переможців).

Відбірковий тур включає такі етапи:

І. Подача заявки

Заявка подається в Google-формі, на місцях до 8.12 (у базовій структурі, територіально відокремлених структурних підрозділах УУ) https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfr8otDBsUde.../viewform

II. Подача Конкурсної роботи до 14.12.

Конкурсна робота має відповідати таким вимогам:
- робота має бути в HD форматі, відео - в горизонтальному форматі, фото
- у форматі слайдшоу;
- опис робіт у виставкових номінаціях обов’язково має бути виконано державною мовою;
- УВАГА! виступи не можуть виконуватися мовою агресора;
- учасники на відео повинні бути охайно одягнені;
- регламент часу для виступу одного учасника не перевищує 2-3 хв., для колективу - до 4-5 хв.;
- у разі, якщо робота подається у виставкових номінаціях, учасник повинен тримати свою роботу в руках, або бути біля неї та розповідати про конкурсну роботу, бажано мати музичний супровід.

Учасники, які пройшли відбірковий тур у своєму закладі освіти (не більше, ніж один у кожній номінації), набувають статусу «Учасник Всеукраїнського студентського онлайн фестивалю-конкурсу «Сяйво надій».

У другому півфінальному турі:
- створюється журі з числа спеціалістів, членів громадських організацій, незалежних експертів для оцінювання представлених творчих робіт;
- відповідальна особа з НВП повинна викласти на Google-диск та надати організаторам доступ до даної папки;
- збирає відеозаписи робіт із НВП

Номінації фестивалю:
1) Пісенний вернісаж (вокал, народна естрадна пісня, камерний спів, романси тощо, акапельно чи під акомпанемент, соло чи в ансамблі, авторська пісня (виконання авторської пісні));
2) Танцювальні ритми (конкурс танцювальних номерів);
3) Жестова пісня (виконання жестової пісні);
4) Розмовний жанр і літературна творчість (декламування поезії та прози, зокрема авторської);
5) Виконавче мистецтво: театральне мистецтво (театральні постановки, КВК); музичне мистецтво (гра на музичному інструменті);
6) Художня творчість: художнє мистецтво (представлення власних малюнків, нарисів та інших художніх витворів); дизайнерське мистецтво (конкурс дизайнерських проектів: інтер’єр, екстер’єр, ландшафт, реклама, сувенірна продукція, одяг тощо); нерукотворне мистецтво.
7) Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби власними руками: іграшки, плетіння, вишивки та інше); нерукотворне мистецтво.

Країна фантазій: фотографічне мистецтво (представлення власних фоторобіт); відео- та віртуальні презентації (оцінюються відеосюжети, актуальність теми, та оформлення презентацій); інженерне мистецтво (конструювання, робототехніка), все інше, чим можна здивувати журі.

Додаткова інформація у студентських адміністраторів інститутів, коледжу, а також в управлінні виховної діяльності або студентському самоврядуванні за телефоном: 063 394 85 05

до списку оголошень