Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Лекторій "Світло науки"

  Христос воскрес – воскресне й Україна!

  30 квітня Бібліотека Університету «Україна» провела на платформі Zoom історико-культурний захід «Христос воскрес – воскресне й Україна!» 

   

  День вшанування учасників бойових дій в Афганістані й АТО: «Сповідь солдатських сердець»

  18 лютого 2021 року в базовій структурі Університету «Україна» було проведено День вшанування учасників бойових дій в Афганістані й АТО: «Пам’ять невмируща, яка дає майбутнє». Цей патріотичний захід організували: Бібліотека та Інститут комп’ютерних технологій. Натисніть, щоб завантажити презентацію.

  День пам’яті в Університеті «Україна»:
  «Гірка сповідь пшеничного колоска»

  4 грудня до Дня пам’яті жертв голодоморів Бібліотека університету організувала і провела культурно-виховні заходи для студентів 4-х академічних груп І курсу Фахового коледжу «Освіта».

  Заходи відкрила директор бібліотеки Н. П. Колесникова, яка розповіла про історію дослідження Голодоморів 1921-22, 1932-33 і 1946-47 років. Ця тема у радянській історіографії була десятиліттями заборонена навіть для обговорення. Учасники вшанували хвилиною мовчання мільйони голодом заморених українців. Символічно була оформлена інсталяція з колосків та хлібини на вишитому рушнику… Миготіли свічки пам’яті… Такий формат знайшов щирий відгук у серцях студентів, які були активними і в той же час вразливими до цієї скорботної теми. Презентації книжкової виставки-реквієму: «Не згасне в серці пам’яті свіча» здійснила бібліограф Н. В. Новосьолова. Вона ознайомила присутніх із новими надходженнями до бібліотечних фондів за темою Голодомору. У спілкуванні зі студентами брала участь провідний бібліотекар І. С. Чорна.

  Учасникам заходів була продемонстрована змістовна науково-історична медіапрезентація «Голодомор – геноцид українського народу», яку розробив і фахово представив завідувач сектору культурно-просвітницької роботи В. Ю. Руденко.

  У підготовці взяли участь: О. М. Бойченко, викладач творчого малюнку, та слухачі відділення доуніверситетської підготовки, які планують вступити на спеціальність «Дизайн». Їхні роботи, виконані у стилі петриківського розпису, вийшли напрочуд зворушливими, яскравими, виконаними з душею. На заходах керівник відділення З. В. Марциновська презентувала цю серію робіт, які сподобалися студентам. Окрім того, вони переглянули документальний історичний фільм «Найбільший злочин Кремля».

  Проведені години пам’яті націлили студентів до роздумів та об’єктивного вивчення трагічних сторінок буття українського народу.

  Скачати презентацію
  "Голодомори ХХ ст. - жахливі злочини геноциду проти українського народу"

  Власна інформація бібліотеки

  Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів
  Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів
  Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів
  Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів
  Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів
  Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

   

  Україна – понад усе !

  У рамках відзначення Дня захисника України 23 жовтня бібліотекою університету було організовано і проведено патріотично-виховний захід «Україна – понад усе !». Учасниками заходу були студенти І курсу Фахового коледжу «Освіта» та Університету «Україна» (загалом 34 особи). Бібліотека оформила й представила тематичну книжково-ілюстративну виставку «Український націоналізм – в ім’я України». На виставці експонувалися зокрема книжки, які були отримані у подарунок від Національного музею Голодомору-геноциду в межах проєкту «Боротьба за свідомість».

  До університету на захід завітали представники політичної партії «Правий Сектор» і ветерани його Добровольчого Українського Корпусу (ДУК). Вони також подарували бібліотеці Університету книжки з історії національно-визвольних змагань. Перед студентами виступили: заступник голови виконкому партії Вячеслав Лебедь, голова Київського міського осередку «Правого Сектору» Юрій Гуренко і речниця ДУК ПС Діана Виноградова.

  Особливо зацікавив студентів виступ героїні сучасних історичних подій Діани Виноградової – учасниці АТО (позивний «Дана»), активістки двох революцій (Помаранчевої та Революції Гідності). Під час заходу студенти активно спілкувалися з нею: задавали питання, подавали репліки. Бібліотека повідомляє: у книзі спогадів Є. Подобної «Дівчата зрізають коси», що була видана Українським інститутом національної пам’яті, Діані присвячено окремий розділ. Із цією книгою та іншими подарованими книжками можна ознайомитись у читальній залі бібліотеки Університету «Україна».

  Завідувач сектору культурно-просвітницької роботи бібліотеки В.Ю. Руденко 

  Україна – понад усе Бібліотека Університет Україна
  Україна – понад усе Бібліотека Університет Україна
  Україна – понад усе Бібліотека Університет Україна
  Україна – понад усе Бібліотека Університет Україна

  Бібліотека Університету «Україна» Науково-історична презентація: «Пам’яті тридцяти» до Дня Героїв Крут


  На варті рідної землі