Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Пам'ятка студенту

  Пам’ятка  студенту

   

  Графік роботи бібліотеки:

  Пн-Птн  9.00 – 18.00

  Сб-Нд – вихідні.

  Остання п’ятниця місяця – санітарний день

   

  Читальна зала (ауд. 201 корп.1). 9:00-17:00 Фонд читальної зали містить наукові, навчальні, періодичні, реферативні, академічні, ювілейні, раритетні, мініатюрні видання, неопубліковані документи та е-ресурси. Web-зона і покриття Wi-Fi. У залі-читальні проводяться презентаційні заходи. Абонемент вихідного дня надає можливість працювати вдома з літературою, яка є в обмеженій кількості у бібліотечному фонді.

  Кабінет індивідуальної підготовки (ауд. 208а). 9:00-17:00 У кабінеті створені комфортні умови для самостійної роботи студентів: сучасна робоча станція: комп’ютер, сканер, колонки, навушники, Інтернет, покриття Wi-Fi, бази даних бібліотеки. Організовано полиці Буккросингу. (Буккросинг – добровільна циркуляція книг із домашніх бібліотек між спільнотою університету).

  Загальна видача літератури здійснюється на персональних абонементах, у бібліотеках відповідного профілю: бібліотечні фонди універсальні, розставлені по УДК, утворені за напрямами підготовки студентів та навчально-методичного забезпечення.

   

  Бібліотека інститутів інженерних і соціальних технологій (ауд.601 корп.1). 9:00 – 18:00 Спеціалізований фонд науково-технічної і суспільно-політичної літератури.

  Бібліотека філології (ауд 602 корп.1). 9:00-18:00 (Інститут філології та масових комунікацій, Коледж “Освіта”). Спеціалізований фонд із документознавства, видавничої справи, літературознавства, іноземних європейських і східних мов.

  Бібліотека сімейного читання надає можливість родині студента знайомитись із художньою, жанровою літературою з різних уподобань.

  Юридична бібліотека (ауд. 606 корп.1). 9:00-18:00 (Інститут права та суспільних відносин, Коледж “Освіта”). Спеціалізований фонд з юриспруденції.

  Бібліотека інститутів економіки та менеджменту, комп’ютерних технологій, біомедичного факультету, коледжу “Освіта” (ауд. 503 корп.2). 9:30 -18:00 Універсальний фонд.

  Електронний читальний зал (ауд. 503 корп.2). 10 робочих станцій, колонки, навушники, Інтернет, покриття  Wi-Fi, бази даних бібліотеки. Зал працює для студентства університету.

   

  Запис у бібліотеку за пред’явленням паспорта, обслуговування протягом року за пред’явленням студентського квитка / залікової  книжки.

  Навчальна література видається на персональних абонементах на семестр до 25 примірників. Користувачі мають: дбайливо ставитись до виданих книг і не передавати їх іншим особам та не обмінюватися виданнями. В кінці терміну користування необхідно здати літературу з інвентарними номерами, за які розписалися в читацькому формулярі.

  Книга з іншим інвентарним номером вилучається у користувача.

   

  Читач повинен відшкодувати свій втрачений примірник згідно з Правилами бібліотеки університету.

   

  Забороняється:

  - виносити з приміщення бібліотеки літературу, якщо вона не записана бібліотекарем;

  - робити в ній помітки, виривати і загинати сторінки;

  - виймати картки з каталогів та картотек;

  - порушувати розстановку фондів або виставок із вільним доступом.

  При отриманні літератури ретельно передивіться її і, якщо Ви виявили дефекти, повідомте про це бібліотекаря, який зобов’язаний зробити службові позначки. Відповідальність за зіпсовану літературу несе користувач.

  При втраті або пошкодженні книги із фонду книгозбірні читач повинен замінити її рівноцінним виданням або книгою за вибором адміністрації бібліотеки (в окремих випадках до 10-кратної вартості втраченого документа).

   

  На час літніх канікул навчальна література та інші отримані матеріали повинні бути повернені до бібліотеки.